"בחירתו של הרב עמאר – חמורה ביותר"

בעמותת חדו"ש מתקשים להשלים עם בחירתו של הרב עמאר ומבטיחים להמשיך לפעול נגד הרב במישור המשפטי

"לאור עמדותיהם השמרניות של הרבנים החדשים ולאור העובדה שהם מייצגים כפייה דתית, קשה לצפות מהם שיועילו משהו בתפקידם. חמורה במיוחד בחירתו של הרב עמאר שהתבטא בעבר בחריפות נגד מדינת ישראל, שלטון החוק והזרמים המתקדמים ביהדות", כך מגיב הבוקר יו"ר עמותת חדו"ש, עו"ד רבאי אורי רגב, לתוצאות הבחירות לרבנות הבירה אמש.

בשיחה לאתר 'סרוגים' הוסיף רגב: "לא נותר אלא לאחל לרבנים החדשים שלא יזיקו ולא ישניאו עוד יותר את היהדות על תושבי העיר. מי ייתן ובתקופתם תתרחב ההבנה לכך שאין צורך לישראל ולירושלים ב״רבנים מטעם״, וכי אופיה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית מצדיק לאהוב את הרבנות אך לבטל את מוסד הרבנות הראשית".

בתוך כך, בעמותת חדו"ש שפעלה בשבועות האחרונים במטרה למנוע את התמודדתו של הרב עמאר בטענה כי הוא מעורב בגיוס תרומות לעמותה, מבטיחים להמשיך לפעול בענין.

יו"ר העמותה אמר בהתייחסו לענין: "יש חשיבות רבה ודחופה למשטרה ולפרקליטות המדינה לחקור את מעורבותו של הרב עמאר בגיוס תרומות ענק לעמותה. דווקא הכחשתו על כך שפעל לגיוס תרומות לעמותה, נוכח הראיות לכאורה המצביעות ההפך, מלמדת עד כמה אסור להסתפק בהכחשה הסתמית אלא לקיים חקירה עניינית ונטולת פניות".

רגב הבטיח כי הארגון לא ירפה עד אשר החקירה בענין תמוצה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.