בחירת חברות הובלות ומובילים מומלצים

זקוקים לחברת הובלות בהקדם ?מתכוננים ליום הגדול עליו חלמתם בשנים האחרונות? המפתח של הדירה החדשה כבר בידיכם ואתם רוצים לראות את עצמכם שם? אז אם עד עכשיו חיכיתם בסבלנות, אל תפעלו בפזיזות כאשר הגעתם לשלב של בחירת חברת ההובלה. כדאי להשקיע קצת זמן וקצת טלפונים לבירורים כאשר מדובר בנושא חשוב כל כך של בחירת חברות הובלות ומובילים מומלצים.

השוואת חברת הובלות – למה זה חשוב?

למה כל כך חשוב לבדוק ולחקור לפני בחירת חברות הובלות ומובילים מומלצים? יש לכך כמה וכמה סיבות. כדי לסבר את אוזניכם נספר לכם על כמה מקרים מאוד לא נעימים שאירעו לאנשים שלא בררו לפני שפנו אל חברת ההובלה הראשונה שהציעה להם מחיר זול. והתוצאות? קראו ושפטו בעצמכם.

מקרה מספר 1 – המשאית נעלמה עם התכולה

בשנה האחרונה שמענו על מספר מקרים דומים של משפחות שנעקצו על ידי 'חברת הובלות' מסוימת. הסיפורים שהם סיפרו דומים מאוד והשיטה של 'חברת ההובלות ' הייתה זהה אצל כולם. המשפחות הללו סיכמו עם חברת הובלות שהציעה להם מחיר אטרקטיבי במיוחד לביצוע הובלת התכולה של הדירה שלהם. החברה אכן הגיעה ביום ובשעה היעודה, והחלה לפרוק במרץ רב ובמהירות את כל תכולת הבית. למרות המהירות, הם שמרו היטב על הרכוש שלא יינזק, (תכף תבינו גם למה הם נזהרו כל כך…) המשפחות כולן מספרות שברגעים הללו חשבו, כמה טוב שהשכילו לבחור בחברה זולה שמעסיקה עובדים כל כך יעילים וחרוצים. אך, לאחר שכל התכולה כבר הייתה במשאית ובעלי הבית התכוננו לנעול את הבית ולהצטרף אל המובילים, השתרר לפתע שקט חשוד. כאשר הם ירדו לחניה גילו את הברוך. המשאית פרחה ונעלמה!…. הם נותרו חסרי כל ממש!

מקרה מספר 2 – אין ביטוח

ישנן חברות הובלה רבות שלא עובדות על פי החוק והן לא טורחות לבטח את התכולה אותה הם משנעים. קצת קשה לעלות על זה כי כאשר הלקוח מבקש לראות את הביטוח הם יראו לו את הביטוח של המשאית ואם הוא לא יהיה ערני הוא לא יבחין בתרמית. מה שקרה בפועל למשפחה שהזמינה חברת הובלות כזו, זה שהמשאית עם התכולה שלהם נקלעה לתאונה והרכוש נפגע באורח אנוש. כמעט ולא ניתן היה להציל את החפצים. הרהיטים ניזוקו, מוצרי החשמל יצאו מכלל שימוש והנזק היה גדול. לא היה להם אל מי לפנות בתלונה בהיעדר הביטוח.

מקרה מספר 3 – החברה מצאה לקוח שווה יותר

ישנם מובילים שרלטנים המוכנים לסכם ולהבטיח לכל לקוח שפונה אליהם, על יום ושעה לביצוע ההובלה. אך אם יהיה להם לקוח שווה יותר, הם לא יטרחו להודיע על כך למשפחה הראשונה. זה מה שקרה למשפחת כהן. הם סיכמו עם החברה אך היא לא הגיעה. הטלפון של המובילים גם לא היה זמין. התברר שברחוב הסמוך הם מצאו עבודה שווה יותר ומשפחת כהן נותרה על ארגזיה…
לכן, אין לזלזל בבחירת חברת הובלה מוכרת ומומלצת!

אתרי השוואת מחירי הובלות באינטרנט ( מומלצים ביותר! )

יתרונות הפורטלים:

בפורטל הובלות תקבלו השוואת מחירים עבור ההובלה הקרובה שלכם בקליק אחד תוכלו לחסוך שיחות טלפון מיותרות ולרדוף אחרי מובילים מקצועיים. פורטל ההובלות ידאג לקשר בינכם לבין מיטב המובילים בשוק הישראלי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.