בחירת חברת מגשי אירוח שמתאימה לכם

מתכננים אירוע או אירוח של אנשים שחשובים לכם? אם מדובר באירוע שאינו גדול במיוחד וקייטרינג הכולל אנשי שירות שיגיעו למקום אינו מתאים, הפתרון של מגשי אירוח הוא בשבילכם. מגשי האירוח הם מגשים עמוסים בכל טוב המגיעים מחברת הקייטרינג כשהם מוכנים להגשה וכל שיש לעשות הוא לשים אותם על השולחנות ולתת לאורחים להתפנק מהטעם. הבחירה בחברה ממנה תבקשו את השירות חשובה מאד וכאן יהיה עליכם לבחון את הנראות של האוכל על המגשים, לבחון כיצד אלו יוכלו להגיע אליכם (ומתי) וכדי להתרשם על החברה תוכלו גם לבקש לשוחח עם ממליצים שנהנו מהשירות שלה.

חשיבות הנראות של המגשים

מומלץ מאד לבחון את הקטלוג של החברה ממנה תזמינו מגשי אירוח כדי להתרשם מהאוכל. שימו לב כי לא מדובר בקייטרינג רגיל אשר מגיש את האוכל לשולחנות ולכן המגשים שתזמינו הם מה שתקבלו והם מה שהאורחים שלכם ייראו באירוע.

כיצד ומתי המגשים יגיעו אליכם

לא כל חברה מגיעה למקום שאתם צריכים ולכן שאלה שצריכה לעלות בבחירת חברה המכינה את מגשי האירוח תהיה כיצד המגשים יגיעו ומתי. כעיקרון, מומלץ שאלו יגיעו צמוד לאירוע כדי שאתם והאורחים שלכם תוכלו ליהנות מכיבוד טרי וטעים שהוכן במיוחד עבורכם.

בקשו לשוחח עם ממליצים

בעולם בו אפשר להזמין כמעט כל דבר מהאינטרנט ודרך שיחת טלפון, בדיקת חברה מול ממליצים תהיה רעיון טוב ובמיוחד כאשר אתם רוצים להזמין מגשי אירוח עבור אירוע שחשוב עבורכם. חברה בעלת ניסיון צריכה להיות עם רשימת ממליצים ולשמוח לתת לכם שמות כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה עבורכם ועבור האורחים.

העלויות של מגשי אירוח

העלות של מגשי האירוח לא יכולה להיות הקריטריון היחיד בקביעה אם לעבוד עם החברה או לא, אך היא חשובה. כדי שאתם תוכלו לעמוד בתקציב יהיה עליכם דבר ראשון לקבוע אותו. לפעמים החברה תוכל לעזור לכם לבחור את המגשים הנכונים לאירוע שלכם בהתאם לתקציב וזאת בלי שאף אורח יישאר רעב או לא מרוצה מהבחירה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.