בחירת שירותי ניקיון איכותיים

כמו כל דבר בעידן המודרני, גם הניקיון שהיה מנת חלקן של עקרות הבית הוצא למיקור חוץ וכעת ניקיון הבית והמשרד נמצא תחת תחום אחריותן של חברות הניקיון הפועלות בכל רחבי הארץ.

במחקר שפורסם לאחרונה נראה שחלק מלקוחות חברות הניקיון בארץ מתלוננים על כל שהובטח להם שירות ניקיון מקצועי, אך בפועל התוצאה שהתקבלה הייתה כל דבר מלבד ניקיון מקצועי.

לכן, ריכזנו עבורכם מספר טיפים המסייעים בבחירת חברת ניקיון איכותית שתעניק לכם את השירות המקצועי, האמין והאדיב ביותר שיש.

בראש ובראשונה הגדירו לעצמכם את המטרה בהתקשרות עם חברת הניקיון, האם ברצונכם לקבל שירות חד פעמי של ניקיון דירה לאחר שיפוץ או בעת קבלת דירה חדשה מקבלן? או שמא אתם מעוניינים בהתקשרות ארוכת טווח לקבלת שירותי ניקיון לבית או לבית העסק?

הגדרת המטרה הינה שלב בסיסי והכרחי, בדרך זו תוכלו לסנן את החברות שאינן מעניקות לכם את השירות המבוקש ותוכלו לתאר בפני נציג השירות את הדרישות הספציפיות שלכם ולקבל הצעת מחיר מותאמת ומסוכמת שתקל עליכם את ביצוע ההשוואה בין החברות השונות.

נסו להגיע לחברת ניקיון דרך המלצות של חברים ומכרים, זאת לא בושה לרשום סטטוס בפייסבוק המבקש המלצה על חברת ניקיון כזו או אחרת. תופתעו לשמוע כמה אנשים ישמחו לספר לכם על חוויות חיוביות ושליליות שלהם אל מול חברת ניקיון.

במידה ולא הצלחתם לקבל המלצות ממקור אמין, רק אז פנו אל אתרי האינטרנט ונסו לדלות כמה שיותר מידע על חברת הניקיון. מומלץ לבקש מהחברה טלפונים של לקוחות ממליצים ונסו להשיג מהם מידע משלים לגבי איכות העבודה, עמידה בזמנים ואמינות העובדים.

נכון, בעסקים רבים, וגם בניהול משק בית המחיר הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על המוצר אותו אנו צורכים. אולם, חשוב לזכור שבכל הנוגע לשירותי ניקיון אותם אנו צורכים – צריכה להידלק אצלכם נורה אדומה בקבלת הצעת מחיר נמוכה מידי ביחס לשוק.

ההיגיון לכך הוא פשוט, מחיר נמוך מידי מחייב את חברת הניקיון להעמיס על עצמה כמה שיותר לקוחות ביום אחד ולכן איכות העבודה שתקבלו תהיה באיכות נמוכה. מעבר לכך, חשוב מאד לזכור שחברת הניקיון נכנסת אליכם הביתה או אל בית העסק, שני מקומות בהם אתם מחזיקים ציוד יקר ערך מבחינה אישית, מקצועית וכספית ולכן עליכם לבחור בבעל מקצוע המתפרנס מניקיון דירות במובן החיובי של המילה.

מרכיב העלות יכול להעיד על מימד נוסף לגבי איכות השירות שתקבלו, וזאת מעבר לצורת הניקוי והאדם המבצע אותו. הכוונה במקרה הזה היא לחומרי הניקוי וכלי העבודה בהם מבוצע שימוש על ידי חברת הניקיון.

בנוסף, דאגו לברר לגבי קביעות העובדים בחברה איתה אתם עתידים להתקשר בכל הנוגע לניקיון הבית או המשרד, האם החברה מעידה על תחלופת עובדים גבוהה? במידה וכן נסו לברר מדוע, שכן ברוב המקרים תחלופת עובדים גבוהה מעידה על חברה בעייתית שעלולה להקשות עליכם ביצירת יחסי אמון אל מול המנקה.

בחירה של חברת ניקיון הינה תהליך ארוך הנדרש לביצוע בצורה יסודית ככל הניתן, שכן למרות שנראה שמדובר על תהליך טריוויאלי ופשוט, עליכם לבחור חברה שתיכנס אל ביתכם או בית העסק, תנקה אותו בצורה המקצועית ביותר שיש, תוך כדי מתן שירות אדיב ואמין שיבטיח את שלמות החפצים שלכם והדברים יקרי הערך הנמצאים בסביבתה של המנקה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.