בחסדי שמיים: מרן הגראי"ל שוחרר לביתו

אחרי תפילות רבים בכל רחבי העולם היהודי, שוחרר הבוקר מרן הגראי"ל שטיינמן מבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק, שם שהה בימים האחרונים, לביתו – לאחר ששיפור חל במצבו

חסדי השם: לאחר אשפוז של כשבוע במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק – שוחרר הבוקר (א') מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון יהודה לייב שטיינמן שליט"א לביתו.

אתמול עידכן המרכז הרפואי על מצבו, ומסר כי מרן ראש הישיבה בהכרה מלאה ומצבו יציב אך הוא זקוק לשיפור נוסף בכדי להשתחרר מביתו.

והנה הבוקר החליטו הרופאים לשחררו, זאת ככל הנראה לאחר שחל שיפור נוסף במצבו. כזכור, לפני כשבוע פונה מרן ראש הישיבה למרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק בעקבות חולשה שחש כמה ימים לפני כן וחשש לזיהום. הרופאים החליטו לאשפזו בטיפול נמרץ להשגחה.

במהלך השבוע הסביר הרב קובי רוזנשטיין – מקורבו של ראש הישיבה, כי ההחלטה לאשפזו באה בעיקר בשל רצון הרופאים שלא לקחת סיכון מפאת גילו המופלג של מרן.

בני ביתו של מרן שליט"א ביקשו להודות מאוד לצוות הרפואי ביחידה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי מעיני הישועה ובראשם לפרופ' אליהו סורקין ולכל הרופאים וצוות המחלקה שטיפלו במרן שליט"א במסירות רבה והביאו בסייעתא דשמיא למצב רפואי המאפשר את שחרורו של מרן שליט"א, וכן להודות לרופאו האישי פרופ' אברהם וינברגר על מסירותו הרבה שנים רבות לבריאותו של מרן.

מבני הבית מסרו: "תודה גם להנהלת המרכז הרפואי מעיני הישועה בראשות המנכ"ל הרב שלמה רוטשילד וכל צוות בית החולים".

כמו כן נמסר כי בימים הקרובים לא תתקיים קבלת קבל בביתו של הגראי"ל. "מרן שליט"א עדיין זקוק למנוחה, והציבור מתבקש שלא להפריע למרן".

הציבור נקרא להמשיך ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של רבינו אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הצעת החוק של 'ישראל ביתנו' שמבקשת לשלול תקציבים מישיבות קדושות שמסיתות נגד צה"ל כדוגמת ישיבות הפלג – נדחתה בשבועיים בוועדת השרים לעניני חקיקה, ומשה גפני בעד החוק להפסיק הכסף לבני תורה!!! שומו שמים!!! חז"ל אומרים עליו כשהם יורדים הם יורדים עד הסוף ר"ל. השמאלנית ממרץ האנטי דתית וחרדית חברת הכנסת גלאון ביקשה להתחבק עם משה גפני אמרה כי היא אוהבת אותו - הוא אוהב אותה לא פחות. חה"כ גלאון לגפני באירוע הפרידה מועדת הכספים "אמרתי לך בטלפון איזה באסה שאי אפשר להתחבק עם החרדים אני ממש אוהבת אותך". גפני: "די כבר". שמעתם דיבורים, חבר הכנסת גלאון יודעת טוב מאוד שאפילו לומר זאת ליהודי חרדי אסור, ובודאי שלא למשה גפני שזקוק להרבה כוחות להתחזק לעמוד מול יצרים קשים, מן הנסיון האישי שלו הוא יכול ליפול בקלות עם נשים ובנות וקל מאוד להכשילו, ובכל זאת הוא מסתובב בחברתן של נשים פרוצות בכנסת במיוחד שמאלניות בהן הוא מאוהב, ואין זה כל פלא מדוע הן אוהבות אותו בכל הלב. אסור לשכוח, הנשים השמאלניות בכנסת הם אנטי דת בצורה הכי קשה שרק יש. יש גם נשים ימניות בכנסת, אצלם לפחות תשמע דברי אמונה מי שילחמו למען האמונה בה', גם אם הם מסורתיים בלבד אבל חלילה לשמוע אצלן דברי כפירה. אותן גפני לא אוהב. השמאלניות המסמלות את האנטיות הדתית הרבה יותר מן הגברים, ודוקא בהם משה גפני מאוהב כל כך, עד כדי שלא התבייש לומר בגלוי כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו. אין זה פלא מדוע משה גפני הפך להיות כזה שמאלני, הוא חייב 'אתנן' לאותן נשים שמאלניות והוא עושה זאת על ידי שהוא מצהיר רשמית ובגלוי כי הוא שמאלן ואנטי ימין, משה גפני אין לו כלום עם ימין ושמאל, יש לו רק 'אתנן' בלבד לשמאל את זה הוא משלם להם על חשבון היהדות החרדית. אם זה היה ענין אישי, משה גפני לא היה מייצג אף אחד לא הייתי כותב מילה אחת זה עניינו בלבד, ובאשר למעשים אסורים זה בינו לבין קונו בלבד, אבל כשהוא משלם אתנן לנשים שמאלניות על חשבון היהדות החרדית, כאן אסור לנו לשתוק, אל תמכור אותנו בשביל היצרים האפלים שלך.

  הצעת החוק של 'ישראל ביתנו' שמבקשת לשלול תקציבים מישיבות קדושות עם בחורים יראי שמים, בחורי חמד של ממש, שמסיתות נגד צה"ל [מקום שמד סמים וזנות] כדוגמת ישיבות הפלג – נדחתה בשבועיים בוועדת השרים לעניני חקיקה, ומשה גפני בעד החוק להפסיק הכסף לבני תורה!!! שומו שמים!!! חז"ל אומרים עליו כשהם יורדים הם יורדים עד הסוף ר"ל.

  השמאלנית ממרץ האנטי דתית וחרדית חברת הכנסת גלאון ביקשה להתחבק עם משה גפני אמרה כי היא אוהבת אותו – הוא אוהב אותה לא פחות. חה"כ גלאון לגפני באירוע הפרידה מועדת הכספים "אמרתי לך בטלפון איזה באסה שאי אפשר להתחבק עם החרדים אני ממש אוהבת אותך". גפני: "די כבר".

  שמעתם דיבורים, חבר הכנסת גלאון יודעת טוב מאוד שאפילו לומר זאת ליהודי חרדי אסור, ובודאי שלא למשה גפני שזקוק להרבה כוחות להתחזק לעמוד מול יצרים קשים, מן הנסיון האישי שלו הוא יכול ליפול בקלות עם נשים ובנות וקל מאוד להכשילו, ובכל זאת הוא מסתובב בחברתן של נשים פרוצות בכנסת במיוחד שמאלניות בהן הוא מאוהב, ואין זה כל פלא מדוע הן אוהבות אותו בכל הלב.

  אסור לשכוח, הנשים השמאלניות בכנסת הם אנטי דת בצורה הכי קשה שרק יש. יש גם נשים ימניות בכנסת, אצלם לפחות תשמע דברי אמונה מי שילחמו למען האמונה בה', גם אם הם מסורתיים בלבד אבל חלילה לשמוע אצלן דברי כפירה. אותן גפני לא אוהב. השמאלניות המסמלות את האנטיות הדתית הרבה יותר מן הגברים, ודוקא בהם משה גפני מאוהב כל כך, עד כדי שלא התבייש לומר בגלוי כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו.

  אין זה פלא מדוע משה גפני הפך להיות כזה שמאלני, הוא חייב 'אתנן' לאותן נשים שמאלניות והוא עושה זאת על ידי שהוא מצהיר רשמית ובגלוי כי הוא שמאלן ואנטי ימין, משה גפני אין לו כלום עם ימין ושמאל, יש לו רק 'אתנן' בלבד לשמאל את זה הוא משלם להם על חשבון היהדות החרדית.

  אם זה היה ענין אישי, משה גפני לא היה מייצג אף אחד לא הייתי כותב מילה אחת זה עניינו בלבד, ובאשר למעשים אסורים זה בינו לבין קונו בלבד, אבל כשהוא משלם אתנן לנשים שמאלניות על חשבון היהדות החרדית, {והכל בשם הרב שטינמן שיחי' ויחזור וכו'} כאן אסור לנו לשתוק,
  מ ש ה ג פ נ י – אל תמכור אותנו בשביל היצרים האפלים שלך. מספיק כפירה בקב"ה וכו'.

  ליקוט מדברי קודשו של הרה"ג ר' חיים שאולזן שליט"א

  ליקוט מדברי קודשו של הרה"ג ר' חיים שאולזן שליט"א |
  הגב
 2. גפני תמשיך תעסק בנשים ולא בבחורים - לא בבני ישיבה

  גפני תמשיך תעסק בנשים ולא בבחורים

  גפני תמשיך תעסק בנשים ולא בבחורים |
  הגב