בחסות יהדות התורה: חילול השבת הגדול ביותר בפרהסיה – צפו

שבת של חילולי שבת: בחסות השתיקה של יהדות התורה ושס נערכו השבת עבודות ההשלמה לתחנת הרכבת במחלף השלום בתל אביב. מספר רב של מנופים ועובדים השתתפו בחילול השבת הגדול בישראל. צפו

שבת של חילולי שבת:  בחסות השתיקה של יהדות התורה ושס נערכו השבת  עבודות ההשלמה לתחנת הרכבת במחלף השלום בתל אביב.

 

"לא נכנעתי ללחצים שהופעלו עלי מכיוונים שונים לדחיית העבודות", כך אמר שר התחבורה ישראל כץ במסיבת עיתונאים בגשר השלום בתל אביב, עם תום העבודות ההנדסיות המורכבות שהתבצעו במקום במהלך השבת והביאו לחסימת נתיבי איילון.

בתום העבודות נפתחו הערב (שבת) לתנועה נתיבי איילון דרום, שהיו חסומים במהלך השבת. גם גשר השלום שהיה חסום לתנועה נפתח לתנועה בשני הכיוונים.

רכבת ישראל פרסמה קטעים מחילולי השבת – צפו באדיבות רשת

בזמן חילולי השבת של תחנת רכבת תל אביב "השלום" היו בעיצומן – הציגה רכבת ישראל תיעוד מהאוויר של העבודות המורכבות שהביאו לחסימת נתיבי איילון למשך השבת.

הכנות לעבודות. אתמול באיילון (חדשות 2)
העבודות בסוף השבוע

בסרטון ניתן לראות את עומסי התנועה שנוצרו אמש בנתיבי איילון בשל החסימות. בזמן שהפועלים עבדו במלוא המרץ, התאספו מספר אזרחים סקרנים שצפו בעבודה ועקבו אחריה.

העבודות החלו אתמול בשעה 16:00, לאורך כל השבת, והן הסתיימו הערב בשעה 19:00 .

במהלך העבודות הוקמה תחנה נוספת על המחלף בקטע הדרומי. עם זאת, העבודות על מסילת הרכבת בנתב"ג-מודיעין ובית יהושע-עתלית לא התקיימו בשבת הזו.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין שום מצב שגפני יפרוש מהקואליציה כי אם יהדות התורה תפרוש פרושחוזר לכנסת במסגרת החוק הנורבגי, ואז יעקב אשר חוזר הביתה, וזה בדגל לא מסוגלים לעשות…

    יוני |
    הגב
  2. לא לשכוח הכל הולך לקופת הרב שלום כהן, שאומר שהכל נעשה בהוראתו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב