בחסות עירית ירושלים: אירוע מיסיונרי

הערב (חמישי) יתקיים אירוע מיסיונרי במתחם התחנה הראשונה בירושלים, מתחם השייך לעירית ירושלים. באירוע של תנועת "אליו" אמורים להשתתף לטענת המארגנים מאות בני נוער יהודים וערבים. מטרת המארגנים המוצהרת היא לקרב את בני הנוער לנצרות עלי ידי הופעות של זמרים המיועדים למשוך אליהם את בני הנוער. {בושה}

 

עליית מדרגה בפעילות המיסיון בירושלים. הערב (חמישי) יתקיים אירוע מיסיונרי במתחם התחנה הראשונה בירושלים, מתחם השייך לעירית ירושלים. באירוע של תנועת "אליו" אמורים להשתתף לטענת המארגנים מאות בני נוער יהודים וערבים. מטרת המארגנים המוצהרת היא לקרב את בני הנוער לנצרות עלי ידי הופעות של זמרים המיועדים למשוך אליהם את בני הנוער. בשונה מאירועי מיסיון אחרים שהתקיימו לאחרונה האירוע הזה מיועד דווקא לבני הנוער בעיר וכדי לעקוף את האיסור החוקי של המרת דת לבני נוער מבקשים המארגנים מבני הנוער להביא אישור מההורים אך מי שאמור לבדוק האם האישורים אכן מההורים הם המיסיונרים מארגני הטקס.

 

אריה קינג חבר מועצת העיר מסר הערב כי: "מדובר בדריסת רגל משמעותית של ארגון שמכוון את פעולותיו לבני נוער ומנסה לשדלם להתקרב לאותו האיש, העובדה שהאירוע מתקיים במתחם עירוני לא מפתיעה אותי לצערי כי מדיניות ראש העיר היא להפוך את ירושלים לעיר רב-תרבותית ולהסתיר את ייחודה כבירת העם היהודי. אני קורא לכל יהודי שפנוי, להגיע למתחם התחנה הערב ולנסות להציל את הנפשות היהודיות התמימות".

 

המטה למלחמה במיסיון של ארגון להב"ה הוציא בשעה האחרונה קריאה לכל מי שאכפת לו מקדושת ירושלים להתייצב להפגנה מול האירוע במתחם התחנה בירושלים בשעה 17:30 הערב ולנסות למנוע את האירוע.

 

בנצי גופשטיין יו"ר ארגון להב"ה אומר כי בכוונתו להפגנה: "מדובר באירוע אשר כל מטרתו היא החרבת היהדות והחרבתה של מדינת ישראל. מה שלא הצליחו הנוצרים לעולל באינקוויזיציות לעם היהודי, הם מעוללים דרך שואה שקטה של הסברה מסיונרית".

 

גופשטיין מוסיף ואומר כי: "מלבד העובדה שמדובר באירוע של מיסיון מדובר אף בניסיון סמוי לעידוד התבוללות. ידוע לנו כי הולכים להגיע לשם מאות בני נוער יהודים וערבים וייתכן אף כי יהודים שלא ישוכנעו מהטפות המיסיון, יפתחו קשרים עם בני מיעוטים שיביאו לידי התבוללות". "מי היה מאמין כי עיריית ירושלים נותנת לגיטימציה לאירוע חמור כזה בתוככי עיר הקודש?" תוהה גופשטיין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.