ב'טרם' נערכים לטיפול בנפגעי הכוויות מהמדורות במירון

מדורות ל"ג בעומר מאופיינות בנפגעי כוויות רבים ובסניפי 'טרם' נערכים לל"ג בעומר בכוחות מתוגברים * סניפי 'טרם' בכרמיאל ובנהריה ערוכים לטפל ברבבות המבקרים במירון * מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "נעניק טיפול איכותי, מקצועי ומהיר "

ההדלקות המפורסמות והנהירה ההמונית לציון הרשב"י במירון גורמות לאלפי אנשים לנצל את הזמן לחופשה בצפון.
במיוני 'טרם' בכרמיאל ובנהריה נערכים בכוחות מתוגברים להעניק שירות מיטבי לרבבות האורחים בצפון, כאשר מנתוני העבר עולה כי ההדלקות עלולות לגרום לנפגעי כוויות רבים.
ב'טרם' מבקשים מהציבור לשנן את ההנחיות הנוגעות לפגיעות הנובעות מאש. בראש ובראשונה ממליצים ב'טרם' להרחיק את האדם ממקור האש. בשלב השני יש להזרים מים פושרים על מקום הפגיעה למשך מספר דקות ולאחר מכן לכסות את הכוויה בתחבושות רטובות על מנת למנוע זיהומים. ב'טרם' מדגישים כי אין להוריד בכח בגדים שנדבקו לגוף ואין לפוצץ בשום פנים ואופן שלפוחיות שנגרמו מהכוויה.
מיד לאחר הטיפול הראשוני יש לפנות למרכז רפואי בהקדם, כאשר במיוני 'טרם' בכרמיאל ובנהריה נערכים להעניק את הטיפול המקצועי ביותר בזמן הקצר ביותר.
מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "ברשת 'טרם' על כל סניפיה אנו נערכים לקראת ל"ג בעומר בכוחות מתוגברים כאשר מידי שנה אנו מטפלים בנפגעי כוויות מההדלקות והמדורות. סניפי טרם בכרמיאל ובנהירה ערוכים להעניק את הטיפול המהיר והמקצועי לכל השוהים בהילולת הרשב"י במירון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.