ביבי אתה מוג לב! קח פיקוד כמנהיג

רות בוארון תוקפת בטור חריף את מדיניות ההבלגה של ראש הממשלה וקוראת לו ליטול פיקוד

מנהיגות והתואר "אמיץ לב", שייך לאדם שמכיר ויודע את נוראות המלחמה, אך גם את נעימות החיים, ואינו מתחמק בשל כך מהסכנות, אך כך קשה מאד להגדיר אותך- אדוני, ראש הממשלה!

הציבור בישראל שואל ותוהה, מה אתה עושה? וכי לחינם ספונים תושבי ישראל במקלטים מזה שבוע ימים? דרוכים ומפוחדים רצים למקלטים, כדי שביהירות תכריז ותשדר פחד מארגוני החמאס והטרור ממדינות האסלאם בעולם?

אפילו ילדיי הקטנים גיחכו לשמוע על הפסקת האש החד צדדית שלך.

וכאן כל עם ישראל שואלים אותך, ביבי! לשם מה גויסו בשבועות האחרונים, חיילים רבים כל כך? כדי לשדר פעולה צבאית? מדוע ביקשת מאזרחי עזה לפנות בתים? האם נהיית פסיכולוג שמנסה למשוך זמן דרך דעת הקהל העולמי והאזרחי תוך כדי בזבוז זמן ליכולת שלנו להגיע למבצע רחב ללא איבוד מומנטום הזמן, בארץ ובעולם.

לא מתיימרת להתנשא, אולם אני וכל אזרחי ישראל, שופטים את התנהלותך בשבועות האחרונים, איננו מוכנים לראות ראש ממשלה ימני מתקפל מול האויב, בתירוצים אשר משדרים פחד ורעדה.

ביבי, אתה מוג לב. מה יותר חזק ומחזק מזה שאזרחי ישראל נותנים לך גיבוי, ומוכנים לצאת נגד הטרור גם במחיר של שהייה במקלטים במשך ימים רבים.

אנו זוכרים שהבטחת באשקלון שאתה לא מתקפל נגד החמאס וארגון טרור, הבטחת להילחם בכל הכוח נגד החמאס ולמגר את הטרור.

ביבי, על טעויות לא חוזרים פעמיים!! קח יוזמה אמיתית כמנהיג אמיתי, ההשלכות של איפוק והבלגה- הרסניות, הן במישור הצבאי ובמורל של אזרחי ישראל, הן בהורדת כוחה  של שלטון ישראל, הן בכל העולם!

ואם חסר לך אומץ? תמיד תוכל לשאול את פוטין, כי אובמה ורוב מדינות אירופה משום מה נכנעות לטרור. כל עוד זה לא פוגע בהם.

ביבי, יודע אתה בתוך ליבך שמהלך ההתקפלות, זוהי טעות גדולה, אסון, ונזק רב בה ויהיה קשה לתקנה.

אומנם "אם ה' לא ישמור עיר שווא שקד שומר" שווא שקד כיפת ברזל. ועדיין יש בהלכה את עניין ההשתדלות, כי "מזל " אין לעם ישראל חוץ מנס.

נחזיר אותך ראש הממשלה קצת להיסטוריה, עם ישראל והמלחמות, זה ייתן לך להבין שבמידה ותלך על הפסקת אש עם מחבלים טרוריסטים, אתה רק עוזר להם לבנות את עצמם ואת תשתיות הטילים שהשמדת, לכמה חודשים, עד לצבע אדום הבא.

"לב מלכים ושרים ביד ה'", עם ישראל כולו, מתפלל: שאלוקים ינחה אותך בדרך נכונה. דרך בה האומץ והמנהיגות שבך לא יהפכו לֿדרך קבע -לפחד התקפלות וכניעה לאויב.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ביבי משום מה איבד את הקריזמה שלו
    הוא הפסיק לדבר מעצמו והתחיל להקריא דפים
    רוח הקרב שלו נחותה . כניראה הוא התעייף פעם הבאה נריץ מישהו יותר צעיר ויותר חי מימנו

    גור בשארי |
    הגב