ביבי והגננת: כשמירי רגב הקריאה בדיחה מהווטסאפ

בנאום במליאת הכנסת ציטטה רגב מתוך בדיחה שרצה בשעות האחרונות בווטסאפ:

לאחר שחזן וקיש העבירו ביקורת מרומזת כנגד רה"מ" בגין מעורבתו בפרשות האחרונות, שרת התרבות והספורט מירי רגב יוצאת להגנתו.

בנאום במליאת הכנסת ציטטה רגב מתוך בדיחה שרצה בשעות האחרונות בווטסאפ: "אני חייבת לעדכן אתכם, רק עכשיו פורסם תיק 7000", החלה רגב את נאומה, וציטטה מהווטסאפ את הבדיחה על הגננת שושנה."חשדות חמורים נגד הגננת שושנה, גננת שנתנה לנתניהו לכאורה עוגייה נוספת במסיבת הסיום של הגן. ברגעים אלה חוקרים האם בשל כך, היא נשארה הגננת עד היום. מחר מן הסתם, יפורסם תצלום גדול של נתניהו והעוגייה בעמוד הראשון של העיתונים".

כאן רגב עברה לתקוף את התקשורת: "זאת השיטה שלכם – כל רבע שמועה, כל חצי הדלפה, הופכת מיד לכותרת ראשית ולכתב אישום ציבורי. גם אתם יודעים שנתניהו לא מעורב בפרשת בזק ובפרשת השופטת גרסטל, כמו בפרשת הצוללות ובכל זאת – אתם שמים תמונה שלו בגדול, מייצרים מניפולציה על הציבור. אבל יש לכם בעיה אחת קטנה, הציבור לא קונה את זה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בהסכמת החרדים יש חילול שם שמים ברבים. בהסכמת החרדים יהיה כדורגל בשבת. בהסכמת החרדים חברת חשמל עובדת כל יום בשנה. בהסכמת החרדים רשת 'טיב טעם' מוכרת נבלות וטרפות. חמור מזה, היא מתפרנסת ברווח. בהסכמת החרדים אנשים הולכים ברחוב בחוסר צניעות מוחלט. בהסכמת החרדים מלמדים כפירה ואפיקורסות בפקולטות מסויימות. בהסכמת החרדים יש כמה מליוני יהודים שאינם שומרי תורה ומצוות, לצערנו, בריש גלי ובפומבי. זהירות, מוקשים לפניך בהסכמת החרדים, וזו סכנת חיים אמיתית! חכי"ם ועסקנים, אתם צבועים, על מי אתם עובדים? למה הם רעים וחטאים? את כל התורה מכרתם בשביל נזיד עדשים, ולא זו אף זו שאתם רודפים את היהודים האמיתים. אנא תישמרו את השבת כדי שהיא תגן עלינו כשנצטרך... ושנית הסירו את הפאות הנוכריות, וליבשו כיסוי צנוע כדי שנעשה נחת רוח לבורא יתברך שמו, כן ירבו בישראל.

  בהסכמת החרדים יש חילול שם שמים ברבים.
  בהסכמת החרדים יהיה כדורגל בשבת.
  בהסכמת החרדים חברת חשמל עובדת כל יום בשנה.
  בהסכמת החרדים רשת 'טיב טעם' מוכרת נבלות וטרפות. חמור מזה, היא מתפרנסת ברווח.
  בהסכמת החרדים אנשים הולכים ברחוב בחוסר צניעות מוחלט.
  בהסכמת החרדים מלמדים כפירה ואפיקורסות בפקולטות מסויימות.
  בהסכמת החרדים יש כמה מליוני יהודים שאינם שומרי תורה ומצוות, לצערנו, בריש גלי ובפומבי. זהירות, מוקשים לפניך בהסכמת החרדים, וזו סכנת חיים אמיתית! חכי"ם ועסקנים, אתם צבועים, על מי אתם עובדים? למה הם רעים וחטאים? את כל התורה מכרתם בשביל נזיד עדשים, ולא זו אף זו שאתם רודפים את היהודים האמיתים.

  אנא: תישמרו את השבת כדי שהיא תגן עלינו כשנצטרך… ושנית הסירו את הפאות הנוכריות, וליבשו כיסוי צנוע, כדי שנעשה נחת רוח לבורא יתברך שמו, כן ירבו מקדשי שם שמים בישראל.

  בהסכמת החרדים אנשים הולכים ברחוב בחוסר צניעות מוחלט. |
  הגב