ביבי וממשלתו אחראיים לפיגוע / אריה קניג

"ממשלת ישראל יחד עם העומד בראשה, הם האחראיים לחוסר הביטחון של תושבי העיר". אריה קינג, חבר מועצת העיר ירושלים, מאשים ומקווה לטוב:

פיגוע הדריסה שהתרחש היום והפיגועים הנוספים שהתרחשו, לאחרונה, מוכיחים למעלה מכל ספק, מיהם האחראים לחוסר הביטחון של תושבי ירושלים.

והרי ממשלת ישראל, היא המזניחה במשך שנים את מזרח ירושלים, ולא רואה לנכון, להשקיע משאבים במזרח העיר. היא שמתנהגת במדיניות של בת יענה- עוצמת עיניים ולא אוכפת את החוק בשכונות מזרח העיר. היא שמונעת במודע ובמוצהר מיהודים, כניסה לשכונות בירושלים, היא ורק היא שאשמה בקריסת המצב הביטחוני בירושלים, שאשמה בפיגועים ובאינתיפאדה המתחדשת.

בראשה עומד, ראש הממשלה בנימין נתניהו, שמונע מיהודים בני העם והארץ הזאת, בנייה בשכונת שמעון הצדיק, ונושא באחריות להתדרדרות במעמדה הריבוני של ישראל באזור שכונת שמעון הצדיק שבירושלים, ואת ההידרדרות הביטחונית בשאר שכונות ירושלים הנמצאות בסמוך לשכונות ערביות . הידרדרות זאת, מטפחת את תאי הטרור שהובילו לפיגועים הרבים שאירעו לאחרונה, במרכז העיר.

הוא יחד עם חברי הממשלה הנוספים, אחראים לחוסר הביטחון שחשים תושבי העיר.

תקוותי היא, לקבל לידי בחזרה ובהקדם, את האחריות על תיק החירום והביטחון, על מנת שלפחות בעיריית ירושלים יהיה מי שירכז וידאג לאינטרס של תושבי עיר הבירה של ישראל.

******

אם גם לכם נמאס מההפקרות בירושלים, אני קורא לכם לבוא ולהפגין יחד עמנו היום, למען בטחון ירושלים בשעה 19:00 אל מול המטה הארצי של המשטרה, על כביש מספר 1. כי רק יחד נחזיר את הביטחון לירושלים.

הכותב אריה קינג הוא יו"ר סיעת 'ירושלים מאוחדת' וחבר מועצת העיר ירושלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.