"ביבי חזר בו רק אחרי שיריתי לו בין העיניים"

שוב התבטאות חריפה של השר בנט נגד נתניהו. בגל"צ נחשפו הבוקר דברים שאמר השר באשר להתבטאויות רה"מ {בנט בשיחה סגורה}

"ביבי דיבר בחוץ לארץ על מהלך חד צדדי וחזר בו רק אחרי שיריתי לו כדור בין העיניים": על האמירה החריפה הזאת חתום שר החינוך ויו"ר 'הבית היהודי', נפתלי בנט.

בדברים שנשא בכינוס סגור בפני פעילי מפלגתו הוסיף השר כי הוא "אחראי על ביטחון ישראל ואני לא אגיב לשיחות פרטיות. לא תהיה נסיגה חד צדדית כל עוד אני בממשלה". ההתבטאויות נחשפו הבוקר בגל"צ.

כזכור, בשבוע שעבר נחשפו בגל"צ הקלטות בהן נשמע יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, תוקף בחריפות את הממשלה הנוכחית ואומר כי זו אינה ממשלת ימין. את הדברים אמר בנט במפגש עם פעילי ימין שביקשו ממנו ללחוץ על נתניהו להפשיר ולאפשר בנייה בשטחים.

בתגובה אמר להם בנט: "אם אתם חושבים שאנחנו יושבים בממשלת ימין – אתם טועים". יו"ר הבית היהודי הוסיף: "כשראש הממשלה תומך במדינה פלסטינית זאת לא ממשלת ימין. אתם מבקשים בנייה כאילו מדובר כאן על בית יהודי עם 30 מושבים בכנסת וליכוד עם שמונה..

שר החינוך נפתלי בנט הוסיף: "שברנו את ההקפאה, גרמתי לראש הממשלה לחזור בו מהצהרת הנסיגה החד צדדית, אבל אם אתם חושבים שאנחנו יושבים בממשלת ימין – אתם טועים. תנמיכו ציפיות למען השם".

בשיחה שקיים הערב עם ירון וילנסקי בגלצ תקף בנט את ראש הממשלה נתניהו ואמר שהוא אינו איני יכול לקרוא לו איש ימין. בנט הוסיף: "הייתה ציפייה של נציגי ההתיישבות שאמרו 'למה לא מתקדמים בתכנית הריבונות שלך?'".

בנט סיפר: "אמרתי להם: 'יש לנו שמונה מנדטים רבותיי, יש פה ראש ממשלה שלא מסכים איתי'", בנט הוסיף ותקף את יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן וטען כי אף הוא תומך בהקמת מדינה פלסטינית. הדברים של בנט באים בתגובה לציוצו של ליברמן הבוקר בה שאל את בנט מדוע הוא עדיין יושב בממשלה אם זו אינה ממשלת ימין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.