ביבי שוב התקשר לבוז'י

בצל העימותים בין נתניהו לבית היהודי, ולאחר שהרצוג הצליח לדחות את הבחירות לראשות המפלגה ליולי 2017, הגיע עוד באותו ערב, טלפון מנתניהו שבירר האם הוא יענה לפנייתו להצטרף לממשלה. {מאחורי הקלעים}

בצל העימותים בין נתניהו לבית היהודי, ולאחר שהרצוג הצליח לדחות את הבחירות לראשות המפלגה ליולי 2017, הגיע עוד באותו ערב, טלפון מנתניהו שבירר  האם הוא יענה  לפנייתו להצטרף לממשלה.

על פי הפרסום במקור ראשון, הרצוג לא שלל את האפשרות, אך גם לא אמר כן.

שר בכיר בליכוד הסביר שלהרצוג יש הזמנה פתוחה להצטרף לממשלה בכל עת. "בכל פעם הוא דוחה את התשובה מסיבה אחרת", הוסיף בכעס השר הבכיר למקור ראשון. "הפעם האחרונה היתה בגלל אותה הצבעה בוועידת העבודה על מועד הבחירות הפנימיות לראשות המפלגה. אז הנה, עכשיו זה מאחוריו".

בשעה שבנט מכסח את נתניהו  מעל כל במה החלו להגיע המסרים מכיוון הרצוג שכניסה לממשלה אינה עומדת על הפרק, לשם כך, נשלחו שליחים ליו"ר המחנה הציוני, בכדי לברר האם אכן האפשרות נסגרת.

אולם למרבה הצער, הם חזרו בידיים ריקות, אז גם  החלו ניסיונות ההרגעה בגזרת הליכוד-הבית יהודי.

, למרות שדחה את ההצעה, נתניהו  לא הרים ידיים, ביום שלישי השבוע, לאחר שלושה חודשים שנתניהו והרצוג לא נפגשו, הגיעה שוב פנייה מלשכת ראש הממשלה ללשכת יו"ר האופוזיציה במטרה לתאם פגישה בין השניים.

הרצוג הכחיש  כי יש מגעים ואמר למקור ראשון: "אני מציע לבנט ושקד להירגע. לא נאפשר לאף בכיר בליכוד להפוך אותנו לחלק ממלחמות האור והצל שלהם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.