ביג שופ: סערת סוף העונה כבר כאן

סערת ה'ביג שופ' כבר כאן. ברשת ביג שופ מבצעי סוף עונה סוערים, עשרות דגמים ופריטים לכל הגילאים, בשלל צבעים מחכים לכם בביג שופ.

בכל המחלקות של הרשת הגדולה בארץ, מבצעי סוף עונה מחכים רק לכם על המדפים: "תוכלו למצוא עשרות פריטים החל מעשרה שקלים בלבד" חושף בפנינו מנכ”ל הרשת.

רשת 'ביג שופ' הרשת המובילה לכל צרכי המשפחה בישראל, דואגת לנו במשך כל עונות השנה. המחלקות מגוונות ועם מבחר מוצרים החל בציוד לתינוקות, כלי בית, חשמל וקוסמטיקה וכמובן ביגוד שנמכר במחירים הנמוכים ביותר שאינם פוגעים באיכות, רשת ביג שופ דואגת לכם ולכיס שלכם.

"אנחנו דואגים לציבור הרחב, ובפרט כיום שהמשפחות ברוכות הילדים עומדות מול הוצאות רבות ושונות. אצלנו תמצאו מגוון של בגדי חורף, מעילים, מגפיים, וכאמור גם בגדים כשהמוטו שלנו לאפשר לכל משפחה לשלוח את הילדים שלה בכבוד, לישיבות, לתלמודי תורה, ולבית הספר" מדגיש מנכ"ל רשת ביג שופ שחרתה על דגלה לאפשר לכל משפחה לצייד את הילדים בכל מה שהם זקוקים לו ועכשיו לקראת החורף.

ביג שופ היא רשת אזורית, בירושלים תוכלו למצוא סניף ענק בתלפיות שכולל בין היתר משחקיה לילדים, בית קפה, וכמובן חניית קנייה ענקית ובחינם.

תושבי ירושלים, אשדוד, אשקלון, יבנה, סביבה וקריות וחיפה, נהנים מחוויית הקניה המרוכזת והחסכונית במתחמי הענק. וכעת שווה להגיע גם מרחוק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.