ביהדות התורה מוטרדים: הליטאים העובדים יצביעו לאלי ישי

הנתונים בשטח אינם מעודדים עבור יהדות התורה שתאבד רבבות קולות שהצביעו בבחירות האחרונות. הפלג הירושלמי והחרדים העובדים מטרידים את ראשי המפלגה

יהדות התורה ממשיכה לפעול במרץ: בכל הריכוזים החרדים נפתחו מטות של פעילי התנועה שעובדים מסביב לשעון לקראת הישורת האחרונה. חברי הכנסת של יהדות התורה מתזזים ממודיעין עילית לאלעד – ממטולה לרכסים ובכך מנסים להטות את הכף.

כפי שכבר פרסמנו, מערכת הבחירות נפתחה באווירת נכאים,הנתונים בשטח אינם מעודדים עבור יהדות התורה שתאבד רבבות קולות שהצביעו בבחירות האחרונות. בפלג הירושלמי יעשו כל מאמץ להוכיח את הכוח האלקטורלי של הפלג, וברחבי הארץ כבר עורכים ראשי הפלג כנסי הסברה סגורים שבהם משתתפים תלמידיו של הרב אוירבאך. המסרים ברורים, יהדות התורה מתנהגת כמו המזרחי ופועלת בניגוד לדעתם של רבני התנועה.

בגזרה רותחת לא פחות, החרדים העובדים, הליטאים המצוברחים שאינם מרוצים מההגמוניה והממסד הקיים עשוים להשיב בקלפי בפתק של תנועת יחד, לשם כך יהדות התורה השיקה את קמפיין "היש שוער בשער" שרק מרתיח את החרדים העובדים על היחס המזלזל כלפיהם, ביהדות התורה מנסים לפצח את הקוד הגנטי של פלח המצביעים שנמצאים מתחת לפני השטח, לפיכך נפתח דף פיסבוק של אוהדי "יהדות התורה".

כתב קוקר שוחח עם ליטאים רבים שברחוב נראים כמצביעים פוטנציאלים של יהדות התורה, חלקם לא מרוצים מחוסר האחדות, אחרים מתוסכלים על הממסד החרדי וההגמוניה במטות יהדות התורה ששומרים את הג'ובים למקורבים, מדורי דורות, בחירה לדורות.

בדגל התורה מסתובבים הבכירים במטות עם חזה נפוח וחוטם שנע כלפי מעלה, הם לא מתרשמים מהנתונים וסבורים כי הציבור החרדי ישמע להוראת הרבנים ויצא לקדש שם שמיים, בדגל מסתמכים על מאוכזבי שס, הגידול הטבעי ושאר תירוצים. שלא ממש יסייעו להם ביום הבוחר מול הצבעת המחאה של רבבות חרדים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כמה שטויות אפשר להכניס בכתבה אחת!
  אנחנו נמנים בין הליטאים העובדים,וארבעה מצביעם יש בבית שלנו וכולם ל-ג'.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אתה מדמיין? סתם לכתוב? תת רמה, "דיברתי עם ליטאים רבים" מה זה המשפט הזה? תביא איזה הקלטה, סרטון, אתה כותב תחושות בטן???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב