ב'יהדות התורה' סיכמו: "גזירת הגיוס בראש המערכה" (וידאו)

סוף סוף: ב'יהדות התורה' פתחו את מטה הבחירות המרכזי • בתום שעתיים של דיונים יצאו ח"כי המפלגה במסר: "גזירת הגיוס בראש דאגתנו, אנו המומים מלראות את גדולי התורה שבורים ורצוצים מהגזירה" • גפני: "יש ציבור חילוני גדול שרוצה להצביע לנו". צפו.

המטה המרכזי של 'יהדות התורה' נפתח אמש ברחוב פינסקר 70 ב'פתח תקווה'. באירוע השתתפו חברי הכנסת של המפלגה ונציגי 'יהדות התורה' ברשויות המקומיות.

ב"יהדות התורה" עמלו השבוע על גיבוש קמפיין הבחירות של המפלגה. ב מטה ההסברה של המפלגה, הדליפו רק חלק אחד מתוך קמפיין המפלגה – הסיסמה שכנראה תיועד לציבור החרדי פנימה: "בחירה לדורות – או בכייה לדורות".

על פי הקו ההסברה המתגבש, יהדות התורה תאמץ את הסיסמה ותשתמש בה כדי להתמודד עם עקב האכילס המובהק של הציבור החרדי: סוגיית גיוס בחורי הישיבות והגזירות הקשות על עולם התורה.

ב"יהדות התורה" ערכו קבוצות מיקוד ועבודות פילוח של כלל החוגים החרדיים והובעה הערכת מצב שלפיה "הסכנה המוחשית המרחפת עתה על כלל עולם התורה ונגזרותיה בכל תחומי החיים של הציבור החרדי תהווה זרז מכריע בשינוע המוני מצביעים אל הקלפיות ביום הבחירות".

חבר הכנסת מאיר פרוש אמר בישיבה – "בראש דאגתנו גיוס בני הישיבות הרב ליצמן, גפני, מקלב, מוזס, אייכלר, אשר ואני המומים מלראות את גדולי האדמו"רים וראשי הישיבות שבורים ורצוצים מהגזירה הנוראה הזאת. אתם לא יודעים איזה חרדה מונחת על הכתפיים שלהם ראש הדאגה של העם התורני זה הגיוס".

ח"כ מוזס: :הגזירה הזאת הולכת להתממש חלילה ב2017".

ח"כ משה גפני אמר בכינוס: "רואים את חוק בדאגה הכי גדולה – ככל שיגדל הכח נוכל יותר להתמודד עם הגזירות! מכים בנשים ילדים ללא רחם. אנו מקיימים מסע הסברה ימים ארוכים בכל הארץ כולם הסכימו כי יש ציבור חילוני גדול שרוצה להצביע ג' אין לזה תקדים"!

ח"כ מקלב אמר: "האחדות והערכה השוררת בציבור באה לידי ביטוי בפתיחת המטה הערב". "ישנם החושבים שהגענו אל המנוחה ואל הנחלה לאחר פיזור הכנסת. לא כן הדבר, אנחנו בעיצומו של תהליך. מאות אלפי קולות מרחפים באוויר ועדיין לא ידוע לאיזה מפלגות הם ינחתו, וגם אלה שכבר נחתו הם בנחיתת ביניים, וזה יכול עדיין לשנות את המערכת, בכלל לא בטוח שהמפלגות החרדיות יהיו חלק מהממשלה הבאה".

מקלב הוסיף: "ועל כן מחובתנו לפעול ולהפעיל. איזה סיבות יש לשאננות כשכל משפחה מודעת וסבלה ממה שעבר הציבור החרדי. ההתעסקות שלנו צריכה להיות ב-להביא עוד ועוד מצביעים. הפעם יותר מתמיד החובה היא על כל אחד ואחד בגלל מה שעלול לקרות שוב"

ח"כ ישראל אייכלר אמר בכנס בחירות לאברכים בקריית גת: "חצי מליון שונאי התורה לא שאלו מה יצא לי אישית מלבחור בלפיד?, יש להם הכל ג'ובים, כיתות גדולות ובתי ספר נרחבים. כרי דשא ואוניברסיטאות. דירות ומכרזים. הם טסים לחו"ל בלי הבדל מי ישב בממשלה ואין להם צורך בנציג כזה או אחר בכנסת".

"רק השנאה מתוך קנאה הריצה אותם לקלפיות להצביע למפלגות שהבטיחו מלחמה נגד החרדים, קל וחומר יהודים חרדים החיים בגלות ונאנקים תחת יד עריצים, שצריכים להתקומם במלחמת הקלפיות. אנשי שלטון הרשע עושקים מאתנו מיסים ביוקר הדיור והמחיה. רוב הכסף הולך לשכר הפקידים והשליטים ולצורך מימון התרבות הרעה שלהם. הם גוזרים גזירות נוראות נגד התורה ולומדיה ונגד תינוקות של בית רבן. על אחת כמה וכמה שאנו צריכים לצאת למלחמת הקודש בקלפיות, בלי שום חשבונות". הוסיף אייכלר.

[vimeo 119713655 w=500 h=281]

לפניות לכתב: ar0544335347@gmail.com

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ראינו כבר את הפיתרונות של משה גפני וחבריו לגזירת הגיוס במשך השנתיים האחרונות – וזה שיתוף פעולה בוועדת שקד ולהתמכר על המכסות …..ומנגד להכריז מעל כל במה …שהכל כמו פעם…ולהכניס את בני הישיבות ללוע הארי-לשכת הגיוס ……..אבל הפעם לא נכרע!!!ןלא נשתחווה!!!!וכל עוד ואגו״י חברה לה עם דעותיה של תנועת פא״י(דגל התורה)היא תאלץ להסתפק רק בקולותיה ולא תקבל את קולות בני התורה האמתיים

    חר דגול לשעבר |
    הגב