ביהמ"ש באנטוורפן קיבל את ערעורה של הנהלת בית הספר 'בנות ירושלים' השייך לחסידות בעלזא • דחה את ההחלטה לחייב את הנהלת ביה"ס ללמד את שני בניו של פרידמן במוסד בו לומדות בנות החסידות.

לפני כחצי שנה קיבל ביהמ"ש את תביעתו של הסיקריק משה אהרון פרידמן לקבל את בניו ללמוד בבית הספר לבנות של חסידות בעלזא מאחר והוא ממשלתי ומקבל מהם תקציבים והחובה להכניס כל אחד ללא הבדל דת גזע או מין, ואכן מאז למדו בניו בבית הספר לבנות של בעלזא, בהתחלה למדו בכיתה מעורבת ולאחר מכן פתחו בשבילם כיתה נפרדת עם מורות שלמדו אותם בנפרד.

האדמו"ר מבעלזא הורה לא להלחם אלא לגשת לבית המשפט שוב ולחכות לפסיקה, היום בשעות אחר הצהריים נודע לקהילה כי הערעור התקבל, אמנם לא בשל הסיבה בה הם רצו, ולא בגלל שזה בית הספר לבנות.

בנתיים לא ידוע אם פרידמן יצא לדרך חדשה ויגיש עירעור, וינסה שוב לקבל את סיוע בית המשפט בפרט שכעת מתנהל נגדו ונגד רעייתו דין האם הם כשירים לגדל את ילדיהם או שהם מסבים להם נזק נפשי בדרכי טיפולם בהם, בפרט ששתי הסבתות  הצטרפו לתביעה נגד ההורים, כשהם מעידים לטובת נכדיהם הסובלים מהוריהם.

לפרידמן ורעייתו יש שבעה ילדים, פרידמן השתתף פעמים מספר במפגשים עם נשיא איראן בהם קרא אחמניג'אד להשמדתה של ישראל הציונית, בשנים האחרונות טוען פרידמן כי עזב את הקבוצה הזאת וכי הוא מנסה לפתוח בדרך חדשה, אך חברי הקהילה החדשה אליה הגיעה להתגורר ליד חמיו, טוענים כי הוא רק מנסה ליצור פרובוקציות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.