ביהמ"ש האריך את מעצרו של חגי עמיר

אחיו של רוצח רה"מ ישאר במעצר יום נוסף בשל דברים שכתב נגד הנשיא ריבלין. עורך דינו: "מעצר פופוליסטי" {"לא מתחרט"}

הפוסט והמעצר: בית משפט השלום בת"א האריך ביום את מעצרו של חגי עמיר, בשל דברים שכתב בפייסבוק נגד הנשיא ריבלין. "בהתחשב בניסיון העבר הכואב של מדינת ישראל בכל הקשור לאיומים כנגד נבחרי ציבור, נשקפת סכנה לציבור שלא ניתן לצמצמה בחלופת מעצר", כתב השופט בהחלטתו.

עמיר עצמו שוחח עם העיתונאים בפתח הדיון ואמר כי הוא אינו מתחרט על הדברים שפירסם.

עורך דינו של חגי עמיר, עו"ד ארי שמאי. תוקף הבוקר את המעצר של מרשו בשל דברים שכתב נגד הנשיא ריבלין. "הפוסט הזה הוא פוסט תיאולוגי. סבור לחלוטין שהפוסט הזה לא התכוון לפגוע בו", אמר שמאי.

שמאי הוסיף: "הפוסט בא אחרי שכבוד נשיא המדינה אמר באופן די פופוליסטי שהוא לא מתכוון לשחרר את יגאל עמיר בקדנציה הזאת", טען שמאי. "מדברים כל כך הרבה על דמוקרטיה, בשבועות האלה בעיקר. אם המורשת של רבין הייתה דמוקרטיה אין לעצור אדם על פוסט פילוסופי כזה".

בסיום הדברים אמר שמאי: "אני חושב שהמשטרה הפעם הגזימה, זה חלק מציון המועד הזה. זה לא דמוקרטי…אני לא שותף למה שמנסים במשך 20 השנה האחרונות להנחיל לנו שההתנקשות ברבין הייתה פרי של הסתה. האמן לי, שמהיכרות אישית עם שני האנשים שהורשעו בפרשה הזו, הם לא הושפעו מאיש, הם חשבו לבד".

כזכור, אמש דווח כי חגי עמיר, אחיו של יגאל עמיר, נעצר בעקבות פוסט שכתב בפייסבוק על נשיא המדינה, ראובן ריבלין, לאחר שהתבטא כי לא יחון לעולם את יגאל עמיר.

עמיר כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "ריבלין הוא פוליטיקאי חנפן. לא הוא קובע אם אחי ישתחרר או לא – רק הקב"ה קובע כפי שהוא קבע שרבין יתפגר. למרות שריבלין וחבריו לא ממש הסכימו – הוא קבע שריבלין יהיה נשיא ויגיע הזמן שהוא יקבע שריבלין יחד עם המדינה הציונית צריכים לחלוף מהעולם – כפי שסדום חלפה בשל הפשעים שהם ביצעו במסגרת החוק נגד בני עמם. היום הזה כבר לא רחוק".

במשטרה לא ישבו על זרי הדפנה והפוסט האחרון הדליק נורות אדומות שם, עמיר נלקח לחקירה במרחב ירקון של המשטרה.

חגי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.