ביוזמת דרעי: העסקונה החרדית התייצבה למפגן הזדהות בהדסה – תמונות

 

יו"ר ש"ס אריה דרעי יזם הערב ביקור הזדהות של חברי כנסת, ראשי עיריות, מועצות אזוריות, ומוכתרים ערבים בבית החולים הדסה עין כרם בשל סכנת הקריסה בו  נמצא בית החולים.

דרעי הוביל  את היוזמה בעקבות בקשת הרופאים בבית החולים, וביקש שלא לשפוך את המים עם התינוק


בעקבות קריאתו של דרעי הגיעו להזדהות עם בית החולים חברי הכנסת ראובן ריבלין, יוני שטבון, יעקב ליצמן, משולם נהרי, ישראל איכלר, יעקב מרגי. ראש המועצה המקומית גוש עציון דוידי פרל, ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, ראש עיריית ביתר עלית מאיר רובינשטיין, ראש עיריית מעלה אדומים בני כשריאל, ראש מועצת מבשרת ציון יורם שמעון, סגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן, והמוכתר של הכפר הערבי בית צפפה עליאן מחמוד.

 

 דרעי שגם הנחה את האירוע אמר כי על מנת שירושלים לא תיהפך ל'ירושלים של מטה' יש צורך בפתרון מהיר לבית החולים הדסה. "צריך לפתור את המשבר הזה. מה אנחנו רוצים שנישאר בלי בית חולים?.  שעוד הפעם הכל יהיה בתל אביב . שנהיה מדינת תל אביב מול מדינת ירושלים, ואנחנו נפגר מאחוריהם. אני רוצה שכל הרופאים הבכירים, האחיות הטובות והעובדים הטובים יעבדו במסירות בירושלים.

 

ח״כ דרעי הגן גם על כל נושא השר״פ המקובל בבית החולים ואמר, הרופאים הירושלמים קצת תמימים אז רואים בתלוש השכר שלהם את כל הכסף בניגוד לרופאים מהמרכז שאת השכר הנוסף שהם מקבלים מהשר"פ, הוא לא נמצא בתלוש המשכורת ולכן חושבים שהרופאים הירושלמים משתכרים הכי הרבה. בהדסה פשוט מצאו פתרון טוב, במקום שהרופאים יברחו בשתיים בצהריים, משאירים אותם עד הלילה וכך חולים להיעזר בהם חולים מהרפואה הציבורית בתוך מסגרת בית החולים״.

צילום: אהרן ווהב

IMG_0039 IMG_0116 IMG_0233 IMG_0378 IMG_0452 IMG_0469 IMG_0507 IMG_0512 IMG_0524 IMG-20140201-WA0011 IMG-20140202-WA0001

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.