ביום הכיפורים יחול יומא דהילולא של האדמו"ר המקובל "בעל הסולם" מאשלג

ביום חמישי ערב יום הכיפורים תתקיים העליה לציון האדמו"ר "בעל הסולם" זצוק"ל בהר המנוחות בירושלים.

ביום הכיפורים הבעל"ט יחול יומא דהילולא קדישא של האדמו"ר המקובל רבי יהודה לייב אשלג זצוק"ל שנלב"ע בעצם יום הכיפורים תשט"ו.
ביום חמישי, ח' תשרי, יג' מידות, בשעה 2,15 בצהרים יעלה נכדו כ"ק האדמו"ר מאשלג שליט"א לפקוד את הציון הקדוש שבאוהל האדמו"ר זצוק"ל במרומי הר -המנוחות בירושלים, [בחלקת הרבנים]. בשעה 1 בצהרים תצא הסעה מבית הכנסת אשלג ברחוב שד"ל 4 בבני ברק.
יש לציין כי במשך כל יום חמישי וכן ביום שישי, ערב יום הקדוש יעלו נכדיו האדמו"רים שליט"א בראש קהל-החסידים והתלמידים לפקוד את הציון הק' בהר המנוחות בירושלים. וכן יפקדו, את ציונו הק' ,המונים מלומדי ספר הזוהר הקדוש עם חיבורו הגדול "פירוש הסולם" וכו'.
במקום יערכו תפילות לישועת כלל ישראל, בפרט בימים אלו ששונאי עם ישראל מרימים ראש, וכמובא בזוה"ק ביזה חרב ואבדון באין לעולם, בגין שלא לומדים את הזוה"ק .
במוצאי יום הכיפורים בשעה 9,30 תתקיים סעודת ההילולא המרכזית בבית הכנסת אשלג, ברחוב שד"ל 4 בבני ברק . הסעודה תתקיים בראשות נכדו האדמו"ר שליט"א, רבנים וקהל רב. יצויין כי בכל ריכוזי חסידות אשלג ברחבי -הארץ יערכו סעודות הילולא לזכרו, וילמדו מתורתו ובמשנתו של בעל ההילולא זיע"א.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נכדו הגדול כ"ק מרן אדמו"ר מהרי"י שליט"א ילעה לציון יחד על כל קהל חסידיו ביום חמישי בשעה 16:00.
    במוצאי יוהכ"פ יערך הטיש בשעה 21:00 בהיכל ביהמ"ד ברחוב אבן עזרא בני ברק.

    דובר משרים |
    הגב