ביוזמת נהרי: "נוער בסיכון" יצא לטייל(גלריה)

ביוזמת סגן השר נהרי: בשבועות האחרונים יוצאים אלפי נערים המוגדרים כנוער חרדי בסיכון לשלושה ימים של טיולים ואטרקציות ברחבי הארץ, המשלבים פעילות חווייתית לימודית וגיבוש חברתי.

בשבועות האחרונים יוצאים אלפי נערים המוגדרים כנוער חרדי בסיכון לשלושה ימים של טיולים ואטרקציות ברחבי הארץ, המשלבים פעילות חווייתית לימודית וגיבוש חברתי.

אלפי התלמידים ממסגרות לנוער בסיכון משתתפים בטיולים אלו, הנערכים מידי שנה ביזמתו של סגן שר הרווחה הרב משולם נהרי מסיעת ש"ס.

סגן השר נהרי אימץ אל לבו את בעיית הנוער נושר ומזה שנים אשר פועל רבות בתחום זה ודואג לרווחתם של הנוער הנושר והנוער בסיכון, הן בפן הגשמי והן בפן הרוחני ולצורך כך יזם וגיבש בין השאר, פעילות זו הכוללת מערך טיולים וימי פעילות חווייתיים.

אחד התלמידים אשר השתתף בפעילות זו מספר ל'קוקר' כי ההשקעה הייתה ניכרת יצאנו לטיולים ושלל אטרקציות בעלויות כספיות גבוהות כשאנחנו יודעים שהמטרה היא לגרום לנו להחלפת האווירה, אין ספק שפעילויות אלו נותנות לנו את הכוח והמוטיבציה להמשיך הלאה

בשיחה שיזמנו עם אחד מראשי המוסדות, מספר האחרון, כי "הרב נהרי מלווה כבר שנים את בעיית הנוער בסיכון, ומסייע ללא לאות בביסוס המסגרות, ובפרט בשנה האחרונה עת נכנסו המפלגות החרדיות לקואליציה ומינויו במשרד הרווחה, אנחנו ראשי המוסדות חשים כי נוער זה קרוב ללבו של סגן השר משל היו אלו ילדיו אין ספק שבפעילות זו מציל נפשות רבות אשר היו יורדות לטמיון ח"ו אשריו ואשרי חלקו". אמר.

IMG_0603

IMG_0573

 

IMG_0573 (1)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ירבו עסקנים כמותו בישראל !!!
    הרב נהרי איש יקר אדם מדהים!!! יהודי בעל ענק לבו פתוח לכוללללםםםם!

    דוידוביץ |
    הגב