ביטאון שס: "חברי כנסת צמאי דם יהודי", ח"כ שטרן: התגלו פניה המכוערות של המפלגה

סערה: עיתון יום ליום פירסם מאמר שבו מכונים חברי כנסת התומכים בחוקים אנטי-דתיים "צמאי דם יהודי", ח"כ אלעזר שטרן הגיב: "המילים הללו מציגות את פניהם המכוערות כל-כך של מפלגת ש"ס ומצביעיה". בעיתון מסרבים להתנצל: "מה מצפים? שנכתוב שהם חמודים?!"

סערה: במאמר שפורסם בביטאון שס 'יום ליום' ועסק ביוזמות החקיקה המסוכנות בנושאי דת ומדינה, נכתב כי חברי הכנסת המחוקקים את חוק הגיור וחוקים אנטי-דתיים נוספים הם "צמאי דם יהודי".

בעקבות הדברים תקף איש 'התנועה' ח"כ אלעזר שטרן את הפרסום והשתלח במפלגת שס ומצביעיה: "ההגדרה 'צמאי דם יהודי' חושפת את פניהם האמיתיות של העומדים מאחורי העיתון. המילים הללו מציגות את פניהם המכוערות כל-כך של מפלגת ש"ס ומצביעיה", אמר שטרן ל'ישראל היום'.

גם בבית היהודי הגיבו בחריפות לדברים: "מה הפלא שתנועה שראשיה קוראים לבית היהודי 'בית של גויים' ו'עמלק' – לבלריה משתמשים בשפה נמוכה כזו", אמר גורם במפלגה לאתר 'סרוגים'.

מנגד, ב'יום ליום' מסרבים להתנצל. עורך העיתון יצחק קקון מסר: "כשח"כ או שר מציע הצעות כאלה, מה מצפים שנכתוב – שהם חמודים?".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה לא ראשיה! זה הגאון הרב עובדיה יוסף זצ"ל שקרא להם בית של גויים, ואם בתחילה אכן הרמנו גבה, וחשבנו שזו התבטאות קצת 'קיצונית', ונוכחנו לדעת כי דעתו דעת תורה, וצדק בכל אשר אמר, מפלגה שראשיה נותנים ידם ואצבעם לכל חקיקה אנטי דתית משיקולי שנאה עיוורת.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב