ביטוח נהג צעיר ב-1500 ש"ח בלבד

הבן או הבת קיבלו רישיון רכב? הילד חוזר מהצבא רק בסופי שבוע? אם אתם הורים לנהגים צעירים הכתבה הבאה יכולה לחסוך לכם 4500 ₪… נהגים חדשים נוסעים מעט קילומטרים בד"כ רק לצרכים לחברים קרובים למסעדות ובילויים… אז למה לשלם מחיר מלא ולא פרופורציונלי על הביטוח לנהג צעיר?

שוק הביטוח בשיתוף "הפניקס זהיר" שמחים להציג מוצר חדשני המהווה מהפכה של ממש בענף ביטוח הרכב: לא נוהגים לא משלמים!!! ביטוח נהג צעיר בתוספת של 1500₪, המסלול מבוסס על קניית "בנק קילומטרים" והפעלה פשוטה באמצעות אפליקציה ורכיב שמותקן ברכב המודד את מספר הקילומטרים שהנהג הצעיר נהג בפועל, החבילה הראשונה היא ל-1500 ק"מ במידה והנהג הצעיר לא ניצל את מלוא החבילה במהלך השנה הראשונה ניתן להעביר את היתרה לשנה הבאה או לקבל החזר כספי, במידה והחבילה נוצלה עד תום לרכוש חבילה מוזלת באמצעות האפליקציה.

איך זה עובד?

רוכשים ביטוח נהג צעיר דרך שוק הביטוח, מעדכנים פרטים אישיים בשיחה עם נציג ומקבלים SMS  עם לינק להורדת האפליקציה, לאחר כיומיים מקבלים באמצעות שליח את רכיב ה-OBD החדשני שמתחבר לרכב, נכנסים לאפליקציה ומקשרים את המכשיר, בהתחלת הנסיעה לוחצים הפעל ובסיומה לוחצים הפסק וזה הכול, האפליקציה יכולה לרוץ ברקע בנוסף לאפליקציות נוספות כגון , waze ניתן להתקין את הרכיב ברכבים נוספים של המשפחה אשר מבוטחים בהפניקס זהיר, האפליקציה נוחה מאוד והתקנת הרכיב פשוטה, במידה ונתקלתם בקשיים נציג של שוק הביטוח ישמח לעמוד לרשותכם 24/7 ולעזור לכם בכל שאלה.

אודות רכיב ה-OBD :

מכשיר OBD –  On Board Diagnostics הינו מכשיר לאבחון הנהיגה המותקן במכונית מתחת להגה ומאפשר תקשורת מהאפליקציה בטלפון של המבוטח אל וממערכות "הפניקס", לצורך העברת מידע על תחילת הנסיעה וסיומה. בנוסף, המערכת מאפשרת מעקב אחר מקימו של הרכב בזמן אמת ובקרת הורים מלאה הכוללת תרבות הנהיגה של הנהג הצעיר כגון: פניות חדות ומסוכנות, האצה ונסיעה נסיעה מעל המהירות המותרת וכו'… המערכת מספקת ציוני בטיחות לנהג הצעיר ומידע אודות חיסכון בדלק, המערכת עוקבת גם אודות המצב המכני של הרכב.

במקרה של תאונה המערכת מספקת חיווי מידי במוקד הפניקס אשר ידאג לשלוח גורמים רלוונטיים למקום התאונה.

ביטוח נהג צעיר במבצע הכרות עד לסוף השנה:

לרכבים ששוויו עד 150,000 ₪ המחיר הינו 1500 ₪ ל-1500 ק"מ

רכבים ששוויו מעל 150,000 ₪ ועד 250,000 ₪   המחיר הינו 1800 ₪ ל-1500 ק"מ

לא ניתן לבטח רכבים בשווי מעל 250,000 ₪

התוכנית מיועדת:

לרכבים משנת 2004 ואילך שאינם בבעלות הנהג הצעיר שמתאימים לביטוח במסלול הפניקס זהיר

גיל הנהגים המתאימים לתוכנית מגיל 17- 23

 

 

 

 

 

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא ציינתם מה המחיר של ההתקנה של ה OBD

    תזהרו מהעוקץ שבקצפת |
    הגב