דרעי לש"סניקים: פנו תאריך בחול המועד – אל תקיימו שמחות בית השואבה

בשל החשש מכישלון: בש"ס מקדימים רפואה למכה, מנכ"ל התנועה שיגר מכתב לכל פעילי התנועה בו דרש מהם שלא לקיים שמחות בית השואבה ביום י"ט תשרי

בצל הקרע בש"ס: מנכ"ל תנועת ש"ס חיים ביטון שיגר בצהרים מכתב בהול לכל נציגי ש"ס ברחבי הארץ בו הבהיר להם כי בשל אירוע מעמד הקבלת פני רבו ברגל  שיערך בחול המועד סוכות הוא מבקש שלא לקיים בשלב זה מעמד שמחת בית השואבה בתאריך י"ט בתשרי.

נציגים בש"ס מעריכים כי דרעי חושש כי במעוזים רבים של ש"ס יעדיפו הפעילים להשתתף בשמחות בית השואבה ולא באירוע המכונן שמארגנים דרעי ואנשיו. משכך פנה ביטון לרכזים ולפעילים בערים  וביקש מהם להתחשב בדרישתו.

מס

מעמד הקבלת פני רבו יתקיים  בי"ט תשרי באולם הספורט החדש בירושלים 'הארנה' במלחה. האולם מכיל מעל 10.000 מקומות. דרעי ואנשיו עושיים כל מאמץ למלא את האולם במטרה להוכיח את שליטתו בנעשה בתוך ש"ס.

בחודש האחרון, דרעי התקשה למלא אולמות, באירוע בבניני האומה – נותרו מקומות רבים ריקים, גם באשקלון כמו במקומות נוספים התגלו מחזות דומים. הקרב בין דרעי למחנה ישי משרה אווירה עכורה בקרב חלק ניכר מפעילי התנועה שמן הסתם מייחלים ליום שבו יוכלו לראות את דרעי וישי מנהיגים יחדיו את התנועה מתוך אחדות.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אי וייייייי

  פעם היה הקבלת פני רבו, והקפות שניות, וכמה פריצות זה הביא. בחורות ובחורות, שבאבניקם. מפאת קדושת המקום לא אפרט על הקלקולים שהיו במקומות האלו.

  חבל, חבל, שחוזרים לזה….

  שומר נפשו ירחיק בני ביתו ממקומות אלו…

  שסניק שרוף לשעבר |
  הגב
 2. כל המשתתף שותף לפגיעה ברבנים א-ל-ו-ללללללללללללללללללללללללללל

  צוריאל |
  הגב