ביטן: "אני לא עוזב את הכנסת, לא יודע מי המציא את זה"

יממה לאחר שנחקר במשרדי יאח"ה, יו"ר הקואליציה דוד ביטן הגיע לפני זמן קצר בכנסת והזים את הדיווחים על כך שאמר כי התפטר: "לא יודע מי המציא את זה שאני מתפטר, לא הוצאתי הודעה כזו" – צפו

יממה לאחר שנחקר במשרדי יאח"ה בלוד, יו"ר הקואליציה דוד ביטן הגיע לפני זמן קצר בכנסת והזים את הדיווחים על כך שאמר כי התפטר: "לא יודע מי המציא את זה שאני מתפטר, לא הוצאתי הודעה כזו" .

 

צפו
כזכור, על פי הדיווח בחדשות 2, ח"כ דוד ביטן אמר למקורביו בעת ההפסקה כי הוא "שוקל להתפטר מהכנסת", וזאת בעקבות חקירתו הממושכת.

"כבר תקופה ארוכה לא מפסיקים לרדוף אותי, מציקים לי, לא נותנים לי לעבוד", אמר ביטן בשיחה עם מקורביו.

ביטן תקף את התנהלות המשטרה ואמר: "כשלא מצאו רבב בתפקודי עברו לבני משפחתי – עזבו אותם בשקט, נמאס לי מהבלגאן הזה. אני שוקל להתפטר מהכנסת כי במשטרה עושים הכל כדי לתפור לי תיק כי אני נלחם בהם".

ביטן חשוד בקבלת שוחד, הלבנת הון, מרמה והפרת אמונים. במהלך היום נעצרו 13 בני אדם בהם ראש העיר ראשון לציון דב צור אחד החשודים בפרשה.

לאחר 13 שעות בחדרי החקירות, יו"ר הקואליציה דוד ביטן יצא הערב (ראשון) ממשרדי להב 433 בלוד. "אין לי מה להסתיר, עניתי על כל השאלות", הגיב ביטן לאחר החקירה. עורך דינו הוסיף : "מר ביטן משתף פעולה באופן מלא עם החוקרים".

עו"ד אפרים דמרי התייחס לחקירה של ביטן והגיב. "מטבע הדברים הוא לא יכול לומר כלום על החקירה", אמר. "הוא שיתף פעולה באופן מלא, הוא ימשיך לשתף פעולה ואתם בעזרת השם תראו שלא קרה כלום כי אין כלום".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.