ביטן התעמת עם מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן

עימות בין ח"כ דוד ביטן ורן ברץ, לבין מו"ל הארץ שוקן בכינוס מועצת צעירי הליכוד שנערך אמש

אמש (ב') התקיים בכפר המכביה הכינוס הרביעי של "מועצת צעירי הליכוד", בהשתתפות 200 איש.

במהלך הכינוס התקיים פאנל, במהלכו התעמתו יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן וד"ר רן ברץ עם מו"ל הארץ עמוס שוקן. את הפאנל הנחו דוד שאין ומיכאל יצחקוב, יו"ר צעירי הליכוד ויו"ר מועצת צעירי הליכוד בהתאמה.

הפאנל עסק בנושא "תקשורת בעולם של עובדות אלטרנטיביות".

דוד שאין, יו"ר צעירי הליכוד: "הוכחנו לכל המקטרגים משמאל איך מנהלים דיון ענייני ועקרוני עם קטבים כל כך רחוקים. דמוקרטיה היא לכבד כל אדם גם אם דעתו שונה משלנו. עיתון הארץ מייצג אג'נדה שהיא הכי רחוקה מאיתנו, אבל בסוף צריך לזכור שאנחנו צריכים לדבר כי אנחנו עם אחד שחי במדינה הזו שיקרה לכולנו. תודה לרן ברץ, ח"כ ביטן ועמוס שוקן על הדיון המעניין".

הפאנל התחיל כאשר עמוס שוקן נשאל על ידי המנחה מה אומר לו השם דוד ביטן, זה ענה בתגובה: "אשתי מאד מחבבת אותו, כל ערב וכל בוקר אנחנו רואים אותו ביחד".

בנוגע לתקשורת, אמר ח"כ ביטן כי "הבעיה היא לא עיתון 'הארץ' אלא תיבת התהודה שמסביב לעיתון הארץ".

עוד אמר ביטן, בנוגע לתחנת הרדיו גלי צה"ל: "מבחינתי הייתי סוגר את גל"צ, אבל הבעיה היא שהיינו נשארים עם רשת ב' שגם היא לא הכי ימנית".

רן ברץ, מי שעמד בראש תחום ההסברה במשרד ראה"מ, אמר כי "מפת התקשורת משתנה באופן דרמטי. העיתונות המודפסת הולכת ונעלמת. זה טוב לנו, דברים יצמחו מלמטה – איפה שיש לתפיסות הלאומיות והליברליות מקום".

על הנשיא אובמה אמר ברץ, כי הוא "השאיר חורבות גם בארה"ב וגם במזרח התיכון"

עמוס שוקן, מו"ל הארץ, הודה במהלך הפאנל: "התקשורת נגד הממשלה זה נכון. זה תפקידה של התקשורת. אחד התפקידים החשובים של התקשורת – לבוא ולבדוק מה לא בסדר. אבל 'הארץ' אף פעם לא מתנגד לממשלה – הוא מתנגד למדיניות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.