ביטן לאב שכול: "אתה שקרן!"

במהלך דיון בועדת לביקורת המדינה על כשלי מבצע צוק איתן, התפרץ אב שכול על דוד ביטן , האחרון לא נותר חייב והטיח לעברו " שקרן". { מהומה בכנסת}

במהלך דיון בועדת לביקורת המדינה על כשלי מבצע צוק איתן, התפרץ אב שכול על דוד ביטן  (הליכוד)"שבו בשקט, איפה הייתם במלחמה?", הטיח האב, אילן שגיא, ששכל את בנו ארז ז"ל.

שגיא התפרץ לעבר ביטן, "לפני ארבעה חודשים, ליד משרדי ראש הממשלה, בקיץ חם, עמדתי עם שלט שאומר – 'אדוני ראש הממשלה, תחקור את מחדלי צוק איתן'", דרש האב. "הגיע החכם הגדול הזה (ביטן), שמדבר הכי הרבה, ואומר לי 'לך לא יעזור כלום. אתה אמרת את זה!". בתגובה תקף ביטן את האב השכול: "אתה שקרן! מעולם לא דיברתי איתך. תפסיק לנצל את זה כדי לשקר פה".

בדיון התייחס נתניהו לליקויים שהוצגו בדוח מבקר המדינה. "הוריתי לראש המל"ל לתקן את הליקויים בדוח,נביא המלצות בפני הקבינט. לפי ועדת עמידרור שהוקמה לאחר הדוח, לא הומלץ לשנות את הבסיס החוקי של הקבינט. הצורך בשיקול דעת – כמה אינפורמציה צריך לקבל, כמה משאבים, כמה זמן – אלה שאלות בניהול מלחמה. יש שיקולי דעת שונים ואין דרך מכנית להחליף את מידת העדכון וסוג הכניסה לפרטים של גוף מנהל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.