ביטן נזף בליצמן: אתה רוצה שאפסיק לך את הכהונה כשר הבריאות?(וידאו)

תחקירנית המקור ענת גורן ליוותה את יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, במשך חצי שנה ומספקת הצצה מיוחדת מבפנים על התנהלות הקואליציה.כך מטיל את אימתו על חברי הקואליציה. צפו

דוד מלך ישראל: תחקירנית המקור ענת גורן ליוותה את יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, במשך חצי שנה ומספקת הצצה מיוחדת מבפנים על התנהלות הקואליציה. בתחקיר מציגה גורן תיעוד מיוחד בו נראה ביטן מתזז במליאת הכנסת  ומצליח להטיל משמעת על חברי הקואליציה באמצעות הפה הגדול שלו.

בתיעוד ממליאת הכנסת, נראה ביטן כשהוא פונה אל חבר הכנסת יעקב אשר וצועק לעברו "איפה אייכלר?", אשר הנבוך משיב: "אני נראה לך אייכלר?".  מכאן פונה לעברו של ליצמן ודוחק בו להיכנס להצבעה, " אתה רוצה שאני אקח לך את תיק הבריאות"?,  נזף ביטן בליצמן ההמום שלא הגיב.

צילום מסך המקור ערוץ 10

אתם יכולים שלא לאהוב את הסגנון הצעקני שלו, אך חבר הכנסת שהגיע למקום ה-16 בליכוד הצליח בתוך זמן קצר להפוך ל'שריף' של המליאה.  על פיו יישק דבר. נתניהו נראה מרוצה ונותן לו גיבוי מלא. ביטן מצליח גם לעשות בוועדות הכנסת כבתוך שלו, ובכך לשנות סדרי עולם.

וגם, תחקיר על חובות במאות אלפי שקלים שבהם היה מסובך לפני שנבחר לכנסת

צפו בפרומו

ענת גורן ליוותה את יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, במשך חצי שנה והביאה מבט מבפנים על התנהלות הקואליציה וגם תחקיר על חובות במאות אלפי שקלים שבהם היה מסובך לפני שנבחר לכנסתהמקור חוזרת בעונה חדשה – הערב (רביעי) אחרי החדשות, ערוץ 10 Channel10

‎Posted by ‎המקור‎ on‎ יום רביעי 3 מאי 2017

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.