ב"ימית 2000" מתגוננים: "אי אפשר היה להכניס את כולם"

לאחר הפרסום ב'אקטואליק' על הבלגן, ואפילו אלימות, שהיו אתמול ושלשום בפארק המים "ימית 2000" בחולון, הפארק הגיב: "מתנצלים שלא יכולנו להכניס את כולם"

אמש פרסמנו ב'אקטואליק' את התלונות של רבים מהמבקרים החרדים, שהגיעו שלשום ואתמול, ימים שני ושלישי, לפארק המים ימית 2000 בחולון.

אחד מהמבקרים סיפר: "ימית 2000 חושבים שהציבור החרדי פראיירים וסרדינים שאפשר לדחוס אותם, להרביץ להם, ולהשפיל אותם".

לדבריו, "בשעה 8 בבוקר נפתחו הקופות בפארק המים בחולון. הציבור החרדי הגיע בהמוניו והזמינו כרטיסים באמצעות הטלפון. בשעה 10:00 בבוקר ועשרות הורים שהגיעו ששילמו כבר על הכרטיסים נאלצו לחזור לביתם עם ילדיהם שבוכים עם דמעות בעיניים, מאוכזבים. עשרות מאבטחים שכולם ערבים נפרסו במתחם פארק המים והתייחסו בזלזול לציבור הנופשים בפארק. הורים לעיני ילדיהם שהעיזו למחות, הוצאו מפארק המים ימית 2000 במכות רצח מהמאבטחים הערבים".

דוד, מבקר אחר שהיה במקום אמש, כתב ברשתות החברתיות: "שוב דחיפות. שוב צעקות. שוב השפלות. שוב לחכות בתורות העמוסים בשמש הקופחת, בפארק המים ימית 2000 בחולון. רק נקווה שהיום לא נראה שוב את הסירטונים של נשות אברכים שמותקפות ע"י חברת האבטחה הבריונית שכולם ערבים שהיו אמש והרביצו לאברכים לעיני ילדיהם".

כעת, 'ימית 2000' הגיבה על המקרה בתגובה ששיגרה בת חן גוזלן, מנהלת מכירות בפארק, לעמוד הפייסבוק של 'אקטואליק' שסיפר על המקרה החמור.

וכה לשון התגובה, שנשלחה אמש: "קודם כל תודה שבחרתם לבלות בימית. היום ה-31.7.18 המקום הגיע למלאי משתתפות, ולצערנו אין לנו אפשרות להכניס את כולן!

"במהלך קיץ 2018 נערכו בימית 8 ימי כיף לקהל דתי שזוהי הכמות המרבית לעומת פארקי מים אחרים. כמו כך גם הוזלנו את המחיר המלא בקופות מ- 110 ₪ ל-70 ₪ כהתחשבות בקהל הדתי.

"חשוב לציין: בגלל שאנו עובדים בשיתוף פעולה מול ועדי עובדים, ארגונים מסבסדים וכל מיני חברות על מנת להגיע לכל כיס ולכל לקוח, אז יש אפשרות לרכוש כרטיסים ל"ימית" דרך הרבה אתרי אינטרנט שונים, ולכן אין לנו אפשרות לדעת לאיזה תאריך כל לקוח בוחר להגיע. הרכישה אינה ספציפית לתאריך מסוים.

"אין לנו אפשרות למנוע זאת, ההגבלה הינה בהתאם לכניסות. מכניסים עד גמר המלאי של המקום בהתאם לרישוי העסקים!

"היום ה-31.7.18, פתחנו שערים משעה 09:00 והכנסנו קהל. עקב הגעה לכמות המותרת לנו סגרנו את השערים. אין באפשרותנו להכניס מעבר למותר על פי רישוי העסקים .

"אנו מתנצלים שלא יכולנו להכניס את כולם. מקווים שיהיו ימי כיף לקהל דתי בהמשך, ובמידה וכן אנחנו נפרסם בהתאם".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.