בין דונלד טרמאפ לגואטה

אתם יכולים ללעוג עליו, לצחוק, לצייץ, ומה לא, דונלד גואטה אומר את כל מה שחושבים ברחוב בפנים, בפרצוף, ובעיקר בדף הפייסבוק שלו. {דעה}

אני שומע את קולות הלעג בברנזה' החרדית. מאזין לרחשי הציבור הספרדי, ומסיק: אין לדרעי מניה בטוחה יותר מיגאל גואטה.

אתם יכולים ללעוג עליו, לצחוק, לצייץ, ומה לא, דונלד גואטה אומר את כל מה שחושבים ברחוב בפנים, בפרצוף, ובעיקר בדף הפייסבוק שלו. בתחילה כינו אותו "אורן חזן החרדי", אך כעת ניתן להסיק כי יש מכנה משותף בין דונלד טראמפ למקבילו החרדי.

לדונלד יש יותר כסף, הוא ניהל באופן מעורר השראה חברות בשווי של מיליארדים, מול גואטה שסך הכל ניהל קיוסקים בבני ברק,  גואטה, פורק כל מה שיש לו בלב בדיוק כמו דונלד שלא חסך את שבט לשונו.

זה מה שבדיוק קונה את לב הבוחרים,  הציבור מאס בפוליטי קורקט, בססמאות דיפלומטיות משורבטות שיוצאים על ידי יועץ מדופלם שיושב וכותב טקסטים מנוסחים שחוזרים על עצמם.

גואטה רק התחיל, אבל הוא נגע בנקודה של כל אחד ואחד מבוחרי הפריפריה. יגאל, אל תתבייש, תאמר כל מה שבליבך. מי שצריך להתבייש הם רודפי הקרדיטים, שלצד פעילותם מקדישים זמן רב מאחורי הקלעים להלל ולפאר את פועלם הרב.

נחשפתי במשך 8 שנות עבודתי כעיתונאי ללא מעט מקרים, שגרמו לי להקיא על מלחמת הקרדיטים המבישה שמתחוללת בין חברי הכנסת.

כלפי חוץ, הם מתנסחים בצורה ברורה ורהוטה, מאחורי הקלעים, הם מתזזים בין מערכות העיתונאים והעסקנים בדרישה לפרסום מודעת ברכה על פעילותם הברוכה.

ואחרי הכל, ערב הבחירות הם מנסים לשכנע את קהל הבוחרים איך שהצליחו לתעתע בפקידי האוצר. הקהל מתמוגג, ומריע. מה שקורה בועדת הכספים נשאר בועדת הכספים. אותו הדין בספרא.

רוץ יגאל רוץ,תנו ליגאל להיות דונלד! אך תזהר שלא להיכשל באיסורי לשון הרע והלבנת פנים. לך בכוחך זה ושעשע את ישראל.

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כנראה שהכותב והפטרון דומים ברמתם לליצן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • המבחן במעשים !

   אמת שגואטה הכניס רוח חדשה לפוליטיקה החרדית

   אבל המבחן האמיתי הוא בשלב המעשי ששם הכל נשאר אותו דבר לצערנו.

   הנציגים החרדים עסוקים מאוד בכיבוש שטחי פרסום ויח"צ בכל מדיה אפשרית

   אך בפועל לא קורה כלום בשום תחום , אלא אם כן מישהו מצפה לקנות בוחרים בהופעות ומשחקים דרך נואשת שהרומאים החלו בה לפני הרבה שנים והקימו את כל התיאטראות למינהם.

   לוי |
   הגב