בין ליפא שמעלצר לבר רפאלי (וידאו)

במגזר הכללי נבחרה בר רפאלי לככב בפרסומות המשקאות, אצל החרדים נבחר ליפא שיחד עם קבוצת ישיבע – בוחרים הסתגרו בשווארמה צנעני בבני ברק בכדי להשיק סרטון עבור חברת המשקאות. צפו { לא רק זמר}

חברת המשקאות העולמית פפסי משיקה בימים אלו קמפיין חדש לעודד את צריכת משקה הקוקה – קולה, לשם כך הם גייסו את כוכב הפופ החרדי ליפא שמעלצר שמככב בקמפיין של החברה.

בחברה מספרים כי באחד הלילות האחרונים, 2:00 אחר חצות, ליפא וקבוצת ישיבע – בוחרים  הסתגרו בשווארמה צנעני בבני ברק יחד עם צוות הצילום. ב-5 בבוקר הם כבר סבלו מריכוז גבוה של קפאין אבל הם המשיכו והמשיכו לרקוד עד שחיסלו את בקבוק הקולה האחרון.

בעוד ליפא מכסה את המגזר החרדי, הידוענית החילונית שמככבת בפרסומות הקיץ של חברת המשקאות היא בר רפאלי, בהשוואה לליפא החרדי היא תפיק רווחים גבוהים יותר מהקמפיין שמיועד עבור המגזר הכללי.

באחד הלילות, 2:00 אחר חצות, ליפא וקבוצת ישיבע בוחערס מסתגרים בשווארמה צנעני בבני ברק. רק הם וצוות הצילום. ב-5 בבוקר הם כבר סבלו מריכוז גבוה של קפאין אבל הם המשיכו והמשיכו לרקוד עד שחיסלו את בקבוק הקולה האחרון. הפרסומת החדשה והמקורית של פפסי מקס, ויראלית כמו שרק ליפא יודע להדביק.

‎Posted by ‎Geula fm – רדיו גאולה‎ on‎ יום שלישי 21 יוני 2016

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חבל!

    נכון…איזה בזבוז זמן – חשבתי שאראה את בר רפאלי!!!

    משה קפויר |
    הגב