ביציאה מביהמ"ש: חסידי הרב תקפו צלם (וידאו)

מהומה ליד בית משפט השלום בתל אביב: צלם 'ידיעות אחרונות' הותקף על ידי חסידי הרב פינטו ונפצע באורח קל מאוד

מהומה בסיום הקראת גזר הדין של הרב יאשיהו פינטו: מספר חסידים של הרב תקפו צלם של ידיעות אחרונות בשעה שזה ניסה להתקרב לרב סצאתו מאולם בית המשפט.

המצלמה של הצלם נשברה והוא נפצע באורח קל בידו.

כזכור, למרות מצבו הרפואי, בית משפט השלום התל אביב פירסם הבוקר את גזר הדין של הרב פינטו. השופט עודד מודריק קיבל את עמדת הפרקליטות וגזר על הרב שנת מאסר בפועל, קנס של מיליון שקלים ועוד שנתיים מאסר על תנאי.

במהלך שלב הטיעונים לעונש אמרה התובעת רחלי חזן פלדמן כי העונש שהיא דורשת מקל נוכח חומרת העבירות, וטענה כי לא ראתה מצידו של הנאשם חרטה אמיתית על המעשים בגינם הורשע. "הפרקליטות עמדה בתוקף על קיום הסדר הטיעון, ועל זה שהנאשם יובא לדיון ויתייצב", אמרה חזן פלדמן לאחר ההרשעה, "הבקשה שלנו לצו איסור יציאה מהארץ מדברת בעד עצמה לאור ההיסטוריה של אי הגעתו לדיונים".

פרקליטיו של הרב פינטו הודיעו כי יערערו על ההחלטה לעליון.

כזכור, הרב פינטו הודה במתן שוחד לתנ"צ ברכה לאחר משא ומתן ארוך עם היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה ולאחר שמסר מידע מפליל נגד ניצב מנשה ארביב, שכיהן בתפקיד ראש לה"ב. החקירה בעניין של ארביב תקועה בתקופה האחרונה, בין היתר בגלל בנו המתגורר באוסטרליה ומסרב לשתף פעולה עם חוקרי מח"ש. במח"ש אומרים כי החקירה תעלה הילוך עם סיום המשפט של הרב פינטו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.