ביצע מעשים מגונים בכדי "לבדוק חזנים"

הנאשם נהג לנעול את הדלת במפתח, סגר את הווילון בחדר, ואת מעשיו כלפי הקטינים הסביר הנאשם כאמור בכך שהוא אמור לבדוק את כשירותם, כדרישת ההלכה { מטריד חזנים}

כתב אישום: הרב ביצע בתלמידיו מעשים מגונים כדי לבדוק את כשירותם להיות חזנים בתפילות .

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בב"ש כתב אישום נגד הרב אברהם שמש מאשדוד, שביצע במספר רב של הזדמנויות עבירות של מעשים מגונים כלפי 3 מתלמידיו, בגילאיי 14-13, כשהוא מסביר את מעשיו בכך שהוא אמור לבדוק את כשירותם של התלמידים, כדרישת ההלכה, להיות חזנים בתפילות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ראמי אלמכאווי, הנאשם, במסגרת תפקידו כמחנך בבית הספר היסודי, נהג לשבת עם תלמידיו אחד על אחד בכיתה על מנת להשלים פערים בשל היעדרות או מכל סיבה אחרת וכן נהג להזמין אליו תלמידים, לשיחות אישיות בחדר המורים בבית הספר ובמספר רב של הזדמנויות במהלך השנה האחרונה, הן בכיתה ובעיקר בחדר המורים, בעת שהיה לבד עם התלמיד, ביצע הנאשם עבירות מין. הנאשם נהג לנעול את הדלת במפתח, סגר את הווילון בחדר, ואת מעשיו כלפי הקטינים הסביר הנאשם כאמור בכך שהוא אמור לבדוק את כשירותם, כדרישת ההלכה, להיות חזנים בתפילות. התלמידים ביקשו כל פעם לעזוב את החדר בגלל אי נוחות שחשו, אך הנאשם הזמין אותם שוב ושוב, וביצע בהם את זממן.

 

לאחר שפוטר הנאשם מבית הספר לאור החשדות נגדו, עזב הנאשם את הארץ וטס ללונדון לתקופה ממושכת. לאחר שחזר לארץ, נעצר בשדה התעופה ונחקר בתחנת אשדוד.

 

הנאשם ניצל את מעמדו כמחנך כיתתם של הקטינים שראו בו דמות דתית, חינוכית וסמכותית, ניצל את האמון שרכשו לו הקטינים, ואת יחסי הקרבה שנוצרו בינו לבינם, על מנת לממש את דחפיו המיניים, כל זאת תוך התעלמות מוחלטת מהפגיעה הפיזית והנפשית בקטינים.

 

הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.