ביקורו של האדמו"ר מהר"י מסאטמר בארץ אובטח על ידי המשטרה הציונית

ביקורו של האדמו"ר מהר"י מסאטמר שהגיע לארץ לרגל חתונת נכדתו, החל בעצרת ענקית בככר השבת בירושלים, בהשתתפות אלפים מחסידיו, כשכל הרחובות הסמוכים לאזור נסגרו על ידי משטרת ישראל כדי לאבטח את האירוע, המשטרה אבטחה את השיירה של האדמו"ר החל מצאתו משדה התעופה עד כניסתו לצומת הרחובות שמואל הנביא בר אילן שם החל טקס קבלת הפנים על ידי מאות ילדים נושאי דיגלונים, המשטרה במהלך כל האירוע אבטחה את העצרת על ידי סגירת כל הרחבות המובילים לשכונת גאולה מאה שערים וצומת ככר השבת.

במהלך האירוע נשא האדמו"ר דברים נגד הבחירות המתקרבות, ואמר כי ההשתתפות בבחירות בארץ ישראל רק מזיקה ליהדות. בסיום העצרת בשעת לילה מאוחרת התעמתו עשרות בחרוים עם המשטרה בככר השבת והציתו פחים וקרעו עשרות שלטי בחירות שהיו תלויים באיזור.

האדמו"ר יסייר בארץ ברכב פאר שהובא במיוחד בשבילו מחו"ל לכל ימי המסע, במהלך שהותו יבקר בבתי האדמורי"ם הקרובים לשיטתו ונגד הציונים, אמש כבר בביקר בביתו של גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט וייס בביתו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בכלל כל הביקור המתוקשר הזה הוא מבוכה גדולה לחסידות המתחרה של רבי אהרן. והם לא יודעים איך לאכול את הכובע.
    הכבוד שרבי זלמן לייב קיבל אתמול מפי תושבי ירושלים ואבניהעדה"ח ועוד עשרות אדמורי"ם, היה עצום ביותר, שרבם רבי אהרן בחלומותיו היה רוצה לקבל זאת.

    euer |
    הגב