ביקור היסטורי: הפרושים התברכו אצל האדמו"ר מגור

לאחר למעלה מעשר שנים של נתק הגיעו הבוקר (שישי)בני משפחת פרוש לביתו של מרן הרבי מגור עם בקבוקי יין לרגל שמחת נישואי בנו של סגן השר. תיעוד

ביקור היסטורי: לאחר למעלה מעשר שנים של נתק הגיעו הבוקר (שישי)בני משפחת פרוש, האב סגן שר החינוך מאיר פרוש, והבן, ראש העיר אלעד ישראל פרוש לביתו של מרן הרבי מגור. הפרושים הגיעו מצויידים עם בקבוקי יין לרגל שמחת נישואי בנו של סגן השר.

מרן האדמו"ר מגור בירך את החתן, ואף את המחותן גרוסברג מבית חלקיה – שדואג לעיתים לאירוח הרבי בכפר החרדי ליד אשדוד.

מקורבי שני הצדדים אומרים ל"אקטואליק" כי מדובר בביקור "היסטורי" לאחר שפרוש הקים בעשרת אצבעותיו את עיתון "המבשר" ובכך קרא תיגר על חסידות גור. ייתכן כי הביקור ההיסטורי שמגיע לאחר עשור של נתק יביא בעתיד לחיבורים פוליטיים נוספים.

כזכור, המתיחות בין המחנות החלה לפני מעל עשור לאחר הבחירות לעיריית ירושלים בו הפסיד את פרוש את הבחירות לניר ברקת. פרוש האשים את חסידות גור שהצביעו לברקת למרות שהמחנה החרדי כולו התאחד סביבו "חוג אחד שינה את דעתו", אמר אז. פרוש לא נותר חייב והגיש את הנקמה כשהיא קרה: בתחילה הוא הקים את עיתון "המבשר" שהביא לכרסום במעמד "המודיע", בנוסף, נציג גור הודח מהנהלת החינוך העצמאי, ואם כל זה לא הספיק, החזיר את גפני לועדת הכספים – על אפו וחמתו של ליצמן שהלך למשרד הבריאות.

יש לציין, כי לשמחת החתונה הגיע שר הבריאות לשעבר יעקב ליצמן שבאותו יום התפטר מתפקידו בשל סערת הרכבות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.