ביקור מיוחד של רה"ע זייברט במערך התעסוקה של "אהל שרה" לחניכים עם מוגבלות – תמונות

ראש העיר בני ברק חנוך זייברט ביקר במערך התעסוקה של 'אוהל שרה' בו בו מועסקות חניכות עם מוגבלות שכלית.

גם סגנו של רה"ע הרב מנדל אייזנברג מופקד על תיק הרווחה בעיריה השתתף בביקור, וכן מנהל האגף לחינוך מיוחד בעיריית בני ברק הרב יהודה לוי.

תחילה ביקר זייברט בבנין שמשמש כמסגרת יומית קבועה עבור החניכות בו משולבות תעסוקה, יצירה והווי חברתי בסביבה תומכת ומקצועית כאשר החניכות עוסקות בעבודות שיקומיות ובעבודות אומנותיות הנמכרות בשוק החופשי, בין היתר מועסקות הנערות במיון, אריזה, ביצירת מגוון מתנות, ואף בתעסוקה בשוק החופשי בבית החולים מעייני הישועה, מטבחים מוסדיים, גני ילדים ועוד. החניכות ברמת הפיגור הבינוני והמורכב והלוקות גם באוטיזם זוכות לקבל אף טיפולים משקמים ופעילויות נוספות במסגרת מרכז היום הטיפולי "כישורית" של הארגון הענק אהל שרה.

האורחים הנכבדים ביקרו ועקבו מקרוב אחר הפעילות התעסוקתית הרוחשת של החניכות במע"ש "לב רבקה" ושמעו מהן על תחושתן המיוחדת להרגיש "עובדות מן המנין" המגיעות מידי יום לעבודה במע"ש ובמיוחד כשהן זוכות לקבל משכורת כתמורה על עבודתן בסוף החודש.

בסיומו של הביקור קיבל ראש העיר שי צנוע מהחניכות, מוצר אומנותי מעשה ידיהן של החניכות. אשר ניתן לו כאות הוקרה על התרומה של עירית בני ברק לפיתוח המסגרות של אהל שרה בכלל ולכל מה שהוא פועל למען הצלחת המפעל האדיר.

זייברט התרגש מהפעילות העניפה של החניכות למרות מוגבלותם: "הפעילות הענפה של 'אוהל שרה' ידועה ומוכרת ומוסיפה כבוד לעיר בני ברק במעשי החסד והרווחה בכל אגפי פעילותה לטובת החניכים ולטובת השתלבותם המקסימאלית בחברה. ואני שמח שהעיר בני ברק התברכה בפעילות חשובה זו".

מנהלת 'אוהל שרה' הודתה לידיד הארגון ראש העיר על הביקור ועל פעילותו התמידית למענם: "ראש העיר הרב זייברט יחד עם בכירי העירייה משמשים כידידים נאמנים לפעילותנו ולא חוסכים במאמצים לסייע ולעזור לטובת מאות החניכים, ואני בטוחה שבזכות שיתוף הפעולה המעמיק נוכל להוסיף מגוון רחב של פעילויות חשובות". סיימה בתקוה.

צפו בביקור ראש העיר
באדיבות המצלם
אהל שרה זייברט ביקור צילם ביכלר (3)

אהל שרה זייברט ביקור צילם ביכלר (4)

אהל שרה זייברט ביקור צילם ביכלר (1)

אהל שרה זייברט ביקור צילם ביכלר (2)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.