ביקור מפתיע ברשב"ם: מה אמרו לגר"ח על ליברמן?

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן הגיע הבוקר לביתו של מרן הרב חיים קנייבסקי, מהמנהיגים הבכירים במגזר החרדי.

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן הגיע הבוקר לביתו של מרן הרב חיים קנייבסקי, מהמנהיגים הבכירים במגזר החרדי.

ליברמן הגיע לכתוב אות בספר תורה שתרם בנו עמוס, יחד עם בני משפחה נוספים לישיבה חרדית. על פי הדיווח בוואלה, את הפגישה הובילו אבי אבוחצירא, חרדי מבני ברק שמכהן כאחד מיועציו הבכירים של ליברמן ויענקי קנייבסקי, נכדו של הרב שהפך בתקופה האחרונה לאיש החזק בציבור החרדי. בפגישה השתתפו, האוליגרך מיכאל צ'רנוי והעסקן לוי אדרעי מחב"ד שמקורבים לליברמן.

אברהם רובינשטיין, ראש עיריית בני ברק הנבחר פנה בפגישה לרב קנייבסקי בבקשה שיברך את ליברמן: "אני לא יודע איזה מצוות הוא שומר אבל אנחנו זקוקים לו", לדבריו. הרב השיב לו בברכה "ברכה והצלחה", ברכה שגרתית שנוהג לומר למתברכים אצלו.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איחססססססססססססססססססססססססססססססססס' מגעיל !!!!!!!!!!!!!!

  איחססססססססססססססססססססס' מגעיל !!!!!!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אם לא הייתי רואה זאת בוידאו לא הייתי מאמין שדבר כזה יכול לקרות, במיוחד כשאביו הסטייפלר זצוק"ל הקפיד שמחלל שבת לא ידרוך בביתו, הבן ר' חיים מאפשר למחללי שבת לבא אליו?

  היאומן האוכל נבילות וטרפות ביום הכפורים אביגדור ליברמן שר"י ור' חיים קנייבסקי שליט"א כותבים יחד ספר תורה – היאומן?

  לא בחינם הם עשו הכל שלא יצלמו, סגרו את הדלתות בפני הצלמים הזהירו שחלילה לא יעשו שם תמונות כאשר אין כמעט מפגש הכי טפשי שלא יהיו מהם תמונות אבל הפעם בשביל לצלם את אביגדור ליברמן בבית ר' חיים קנייבסקי יכולת רק מבחוץ כאשר הוא עולה במדרגות, בתוך הבית לצד ספרי התורה כאשר אביגדור ליברמן ור' חיים קנייבסקי כותבים אותיות בספר תורה את זה לא איפשרו. היו שם הרבה מאוד מן המקורבים והחברים של הצדדים כמו יענקושי שר"י ומי שנדהם מן המחזה אמר לנו לפני שעה קלה, כי מה שחזו עיניו הוא לא היה מאמין לולא ראה זאת.

  אחד בשם רובינשטיין מזכיר מועצת גדולי התורה של הליטאים הציג את ליברמן ואמר לר' חיים כי אינו יודע איזה מצוות הוא מקיים היה זה מספיק להבין כי מדובר בבעל עבירה מנובל שונא ישראל אנטי הקב"ה וכו' מי שאינו שומר שבת ואוכל נבילות וטריפות, מפני שאם זה לא היה כך הוא היה אומר כי הוא שומר שבת או מקפיד על הכשר 'שארית ישראל' הליטאית ולא אמר זאת, הוא לא רצה לעשות מעצמו צחוק, ולמרות שהרמזים היו מספיק ברורים ר' חיים קנייבסקי ברכו בברכה והצלחה.

  אני יודע שהלמדנים יאמרו לי כי אין כל ערך לכתיבת האותיות מפני שכל עוד שלא כתבו את האות האחרונה עדיין אין זה ספר תורה ככה טענו בשעתו המזרחי שכתבו ספרי תורה יחד עם הציונים דאז, מה שבטוח, אם לא היינו בעידן פוליטי מטורף של להכשיר את האיסורים דבר כזה לא יכל לקרות.

  משהו חולה ומסריח חזק מאוד בבית ר' חיים קנייבסקי וקשה להאמין שאין שם אחד ויחיד שיעצור את המעשים הללו, אינם מבינים כי הם מזיקים לר' חיים קניבסקי שבודאי לא הזמין אותו וגורמים שרבים ישאלו שאלות קשות ויגיעו למסקנות לא הכי טובות לר' חיים ובני ביתו.

  אכתוב כאן משהוא מזעזע, אם לא הייתי רואה זאת בוידאו לא הייתי מאמין שדבר כזה יכול לקרות, במיוחד כשאביו הסטייפלר זצוק"ל הקפיד שמחלל שבת לא ידרוך בביתו, הבן ר' חיים מאפשר למחללי שבת לבא אליו? כבר הבאנו בעבר תמונות של מחללי שבת שקיבלו ברכות רק בגלל שלקחו הכשר של שארית ישראל, עד כדי שאפילו בתי מלון על חוף הים המכשילים כל כך הרבה באיסורים חמורים של איסורי כרת וכו' התקבלו בבית ר' חיים. ושוב, לא הוא זה שקורה להם, הבן והנכד המיסיונר יענקושי הם מחליטים מי יכנס ובודאי גם כאן, אבל שלא יהיה להם את מינימום שכל להבין שזה לא טוב ל'השקפה' ולר' חיים, מוכיח כי יש לנו עסק עם ילדים קטנים או עם מושחתים עד היסוד.

  שומו שמים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי דתיים, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה, מתקבל אצל הליטאים בכבוד מלכים ונוכח שם גם רובינשטיין ששמע צעקות בוז

  לזייברט ונציג ויזניץ. שתק ונהנה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. זו קבוצה רמאים שקרנים וכו' אנחנו זקוקים לו??? בכלל לא עליו נאמר בַאֲבֹד רְשָׁעִים רִנָּה.

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב