ביקור מפתיע: הגרב"ד פוברסקי בחדרו של הגרד"צ קרלינשטיין

לאחר נתק של שנים: הגרב"ד פוברסקי ר"י פוניבז' ביקר את הגרד"צ קרלינשטיין במיטת חוליו. הגרב"ד הגיע במפתיע וקרא פרקי תהילים בסמוך למיטתו

ביקור חולים מפתיע על יד מיטת חוליו של ראש ישיבת 'גרודנא אשדוד' המאושפז במצב קשה בבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק: הגרב"ד פוברסקי ראש ישיבת פוניבז' הגיע היום לביקור בחדרו של הגרד"צ וקרא פרקי תהילים בסמוך למיטתו וזה לאחר נתק של שנים בין הרבנים.

ביקור החולים מהווה הפתעה גדולה על רקע מאבק ההנהגה והפילוג בין ישיבת פםוניבז' שבראשות הגרב"ד פוברסקי לבין ישיבת 'גרודנא' באשדוד בראשות הרב קרלינשטיין.

בשנת תש"ס בעקבות המאבק על השליטה בישיבת פוניבז', התפצלה הישיבה באשדוד לשתיים. קבוצת בחורים בראשות הרב דרבקין עזבה את הישיבה והקימה ישיבה חדשה בקריית ישמח משה, ולאחר מכן בבאר יעקב, שם נקראה הישיבה בשם "גרודנא – באר יעקב". ישיבה זו פועלת תחת חסותם של מוסדות פוניבז' וממומנת על ידם.

באשדוד ממשיכה הישיבה להתקיים באופן עצמאי בראשות הרב דב צבי קרלנשטיין מנהלה של הישיבה הוא יעקב לבין, מנכ"ל העיתון הקיצוני "הפלס".

מקורביו של הגרד"צ קרלינשטיין מסרו ל'קוקר' כי מצבו של רבם עדיין מוגדר קשה וכי הוא זקוק לרחמי שמים מרובים

הרב קרלנשטיין אושפז בליל אמש בבית החולים מעיני הישועה בבני ברק לאחר שסבל מדלקת ריאות חמורה, ובמהלך שעות הבוקר, בעצת רופאי בית החולים, הוחלט להרדימו ולהנשימו בצורה מלאכותית וכדי לאפשר לו להתאושש מהדלקת החריפה בה לקה.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מדוע אין שום תמונה מהביקור עצמו???? ……ולאיזו מטרה פורסם הביקור ?????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אתם ממשיכים במגמה החד-צדדית שלכם ומכנים את הפלס "קיצוני" ובכל זאת מכפסת המילים שלכם לא משפיע על אף אחד ולא יוצרת מציאות חדשה רק מראה את הקו החנפני שלכם כלפי מוסדות ה"הנהגה", ובטח גם את התגובה הזאת לא תפרסמו

  חגי |
  הגב
 3. לבין כבר מזמן לא מנכ"ל העיתון הארור, הוא חזר בתשובה.

  שמוליק |
  הגב
  • סיפור בדים …..לבין נשאר על מקומו בעיתון…מהיכן יש לך רעיונות שקריים כאילו ,ומה מטרתם????

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב