בישובי השומרון והר חברון נערכים לאלפים שיעלו במהלך החג לבקר בישובים.

חוה"מ פסח הקרוב יבקרו רבבות ישראלים ביישובי המועצה האזורית הר חברון. המועצה המשתרעת מקרית גת ועד באר שבע בואכה יהודה, תארח את האלפים שיגיעו לבקר, תחת הסיסמה "בפסח הזה פותחים את הבית שלנו. לכולם.".

במסגרת החגיגות מזמינים יישובי הר חברון את אזרחי ישראל להכיר את האזור, את המשפחות והאנשים. ביום חמישי, ב' דחוה"מ ייפתחו הבתים, הישובים והנופים הפורחים כמו גם המרחבים העצומים של הר חברון לכל אחד ואחד כדי לבקר, להתרשם, להתחבר ולרכוש בית באחד המקומות היפים ביותר בישראל.

לראשונה, חולקו גב ההר, יישוביו והר חברון עצמו לשלושה מרחבים חדשים, מבואות לכיש, לב ההר וקדמת נגב – כדי לאפשר לבאים התמצאות קלה וידידותית יותר בשטח העצום. קמפיין השיווק שיצר משרד הפרסום גל אורן BSD, הופך את תושבי הר חברון לפעילים אקטיביים, שמזמינים את שאר אזרחי ישראל לבוא לבקר, להכיר, לבלות ובע"ה – גם להישאר. משפחות אמיתיות תופענה על גבי המודעות המזמינות וכן בתשדירי הרדיו.

שמונה עשר היישובים בהר חברון, נחלקים לישובים דתיים, חילוניים ומעורבים – למעשה כל אזרח יוכל למצוא את מקומו באחד הישובים הצעירים והוותיקים באזור. לקמפיין הכללי, קדם מסע פרסום פנימי וכן השתלמויות בקרב תושבי היישובים עצמם שיארחו בפועל את הפעילויות ביישוביהם. לשם כך, אף הופקה מפה שתחולק למבקרים בנקודות ציון שונות, בצמתים ובדרכים המובילים ליישובי הר חברון

הישובים נערכו עם סיורים וטיולים, כמו גם פעילויות משפחתיות, אישיות, מוזיקליות, והפעלות מקוריות לילדים. המטרה – לאפשר לבאים להכיר את אפשרויות הדיור והתעסוקה בישובים. בעתניאל יתקיים מופע משותף לארקדי דוכין ויונתן רזאל, בסוסיא הקדומה יתקיים הפנינג מסורתי ובתלם אדורה יקיימו טיול במעיינות גוברין עילי.

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.