בישיבת המגורשים מגוש קטיף נכתב בהודעה "מזל טוב לבבי על פטירת שרון"

יש השמחים עם פטירת שרון, ואף דואגים לפרסם זאת.
בישיבה הגבוהה 'תורת חיים' ביישוב יד בנימין, שפונתה במבצע ההתנתקות מנווה דקלים שבגוש קטיף, פרסמו הודעת ברכה הטוענת שיש לשמוח עם פטירתו

בישיבה המזדהה עם הזרם הדתי -לאומי, נתלתה עם צאת השבת הודעת שמחה על פטירת ראש הממשלה לשעבר, אריאל שרון זאת בגלל היותו מוסר ומדיח.

הישיבה בראשות הרב שמואל טל, שמושבה הקודם היה ביישוב נווה דקלים שבגוש קטיף, הוקמה מחדש לאחר ביצוע ההינתקות בישוב יד בנימין, ודווקא היא יכולה לברך את שרון. בזכותו יש בבעלותה כיום נכסים רבים. וזאת למרות שלא הצליחה להוכיח בעלות על המבנים המפונים בגוש קטיף ולא הביאה אסמכתאות המעידות על היקף אותם מבנים.

במודעות שנתלו בלוח המודעות של הישיבה, נכתב "מזל טוב לבבי לאריאל שרון לרגל פטירתו", ונחתמה בשם "משפחת תורת החיים" נרמז כי שרון היה מומר ומוסר ומצוטט שם מספר ההלכה שולחן ערוך המתייחס לאבלות על מי שהוגדרו ככאלה.

במודעה נוספת שנתלתה במוצאי השבת בלוח המודעות, כונה שרון רשע ומצוין בה כי לא ניתן לשכוח ולסלוח לו על מעשיו.

במודעה שהתפרסמה באופן אנונימי נכתב "כל קרני רשעים אגדע", בכתב יד שנוסף למודעה, הובא ציטוט ממגילת תענית, המביאה את ההלכה בימים שבהם לא נהגו להספיד בעם ישראל:

"בשניים בשבט יום טוב דלא למספד [שלא לספוד, א.ו.]… ולמה שינו זה מזה אלא שבראשון מת הורדוס ובזה מת ינאי המלך. ששמחה היא לפני הקדוש ברוך הוא כשהרשעים מסתלקים מן העולם". ורומז על דעתם למעשי שרון.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני מאחלת לכם אנשים טיפשים מוות איטי ואכזרי תורידו את הכיפה ואת התחפושת נבלות שאלוהים ישלם לכם על השמחה הזאת

  מיכל |
  הגב
  • כמו שנאמר- "כל הפוסל במומו פוסל" ושהמברכת תתברך…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • אני גרתי בגוש קטיף ואתם כנראה לא יודעים מהחיים שלכם אם ככה אתם כותבים!! אתם לא יכולים לתאר לעצמכם איזה עוול שרון עשה. הנה רק חלק קטן מהמקרים: אנשים התגרשו, התאשפזו, ונפטרו והכל בגלל "מושא הערצתכם"! אז תחשבו כמה פעמים לפני שאתם מצדיקים אותו! "אבוי לזקנותו שביישה את ילדותו"

   מפונת גוש קטיף |
   הגב