בישראל ביתנו תוקפים את כץ: "נכנע לחרדים – בגלל הבחירות"

לאחר הביקורת על ההחלטה של השר כץ לבטל את עבודות הגשר באיילון גם מסיעות הקואליציה מגיעה ביקורת חריפה. "לא ברור למה כץ נכנע פעם אחר פעם לתכתיבים של המפלגות החרדיות ולעזאזל הציבור החילוני שעובד קשה ויסבול מעבודות בלילה ולא בשבת"

לאחר הביקורת על ההחלטה של השר כץ לבטל את עבודות הגשר באיילון גם מסיעות הקואליציה מגיעה ביקורת חריפה.  יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב, ביקר את החלטת השר כץ ואמר כי שר התחבורה נכנע לחרדים בשל שיקולי בחירות. "בליכוד נמצאים כבר עמוק בתוך הפריימריז והשיקולים הם לאו דווקא לטובת הציבור", הטיח לעברו. "לא ברור למה כץ נכנע פעם אחר פעם לתכתיבים של המפלגות החרדיות ולעזאזל הציבור החילוני שעובד קשה ויסבול מעבודות בלילה ולא בשבת".

מהמטה החרדי בליכוד נמסר, בתגובה להתקפות ישראל ביתנו על כך שהחלטת שר התחבורה מונעת "משיקולי פריימריז" ו"בשביל לקרוץ לחברי המטה החרדי בליכוד":

"מפלגת הליכוד בראשות ראש הממשלה נתניהו שמרה ותמשיך לשמור על מדינת ישראל כמדינה יהודית. האחרון שיכול להטיף לנו מוסר הוא מי שהיה בעד חמאס, נגד חמאס, בעד מדינה יהודית, נגד מדינה יהודית, בימין, בשמאל ובמרכז".

 

מוקדם יותר, חבר הכנסת יאיר לפיד תקף בדף הפייסבוק שלו את החלטת כץ: "החרדים, השליטים האמיתיים של הממשלה הזאת, הורו להקפיא את העבודות בנתיבי איילון. נתניהו כמובן ציית והקפיא, ואנחנו נעמוד שוב בפקקים מטורפים".

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי אמר כי החלטת שר התחבורה היא שערורייה: "סגירת נתיבי איילון באמצע השבוע תיצור קטסטרופה תחבורתית לציבור שתהיה גדולה פי כמה מהשיבושים שהיו ברכבת בעקבות הפסקת העבודה בשבת".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.