בישראל לא מתרשמים: חמאס מציג מצג שווא

לשכת ראש הממשלה מגיבה לדיווחים כי ארגון הטרור יוציא מהאמנה שהוא מנסח את הקריאה להשמדת ישראל, "חמאס משקיע את כל משאביו במלחמה"

לשכת ראש הממשלה מגיבה היום (שני) לדיווחים על פיהם ארגון הטרור חמאס יוציא מהאמנה החדשה שמנסחים בכיריו את הקריאה להשמדת ישראל.

"מדובר במצג שווא. אנו רואים שחמאס ממשיך להשקיע את כל משאביו לא רק בהכנות למלחמה בישראל, אלא גם בחינוך ילדי עזה להכחדת ישראל", נאמר בתגובת לשכת נתניהו.
עוד נכתב כי "ביום שהחמאס יפסיק לחפור מנהרות ויפנה משאביו לתשתיות אזרחיות ויפסיק לחנך להרג ישראלים, זה יהיה שינוי אמיתי – וזה לא קרה".

אל הדיווחים התייחס גם השר לביטחון הפנים גלעד ארדן. לדבריו, "המצע המדיני שחמאס פירסם, הוא מצג שווא ותרגיל יחסי ציבור בלבד, שכל מטרתו הוא לגייס לגיטימציה בינ"ל. בפועל, חמאס ממשיך כל העת לקדם מתקפות טרור והסתה פרועה הקוראת לרצח ישראלים וממשיך לסרב להכיר בזכותה של ישראל להתקיים".

ארדן טען עוד כי "לקהילה הבינלאומית אסור להתייחס למצע החמאס כשינוי מדיניות התנועה, שפועלת במציאות בכל יום לרצח יהודים וישראלים ללא הבחנה, תוך ניצול האוכלוסייה האזרחית בעזה כמגן אנושי", דברי ארדן.

כזכור, בתקשורת הערבית הבינלאומית נטען כי ארגון הטרור מתכוון להוריד את הסעיף הקורא להשמדת ישראל, כדי למצוא חן בעיני מדינות ערב המתונות.
גם מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב (פולי) מרדכי הגיב לדיווחים בנושא. בדף הפייסבוק שלו כתב מרדכי כי "הקוראן – חוקתנו והמוות למען אללה הוא משאלתנו הגבוהה ביותר – אלו הם פניו האמתיות של ארגון הטרור חמאס ולא האמנה ולא המסמך החדש שלו – שהם רמאות והונאה טהורה".

ארגון הטרור חמאס שם ללעג ציני את העולם כשהוא מנסה להציג עצמו דרך "מסמכו החדש" כנאור ומתקדם. אנחנו צוחקים משום שראינו כבר כיצד ארגון הטרור חמאס "מאמין" בדמוקרטיה כשהוא מוציא להורג את מתנגדיו ומשליך אותם מהגגות, וכן משפיל נשים אשר אין להן כל מקום בלשכה המדינית, וממשיך בפעילות טרור תוך ניצול כל עזרה מהעולם למטרת רצח במקום לטפל בבעיות הרצועה", הוסיף מתאם פעולות הממשלה בשטחים.

הוא כתב עוד כי "ארגון הטרור חמאס יכול לשנות מילה באמנה או במסמך החדש, אך אין שום דבר אמיתי ונאמן בהם והם אינם שווים את הנייר שהם נכתבו עליו. נייר שמהווה מחיצה מאחוריה חמאס מנסה להסתיר את פעולותיו והאידיאולוגיה הנפשעת שלו – אך ללא הועיל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.