בישראל מרוצים מהפרישה האמריקנית ממועצת זכויות האדם של האו"ם

בירושלים מביעים סיפוק רב מהחלטת ארה"ב לפרוש ממועצת זכויות האדם של האו"ם בשל מה שהוגדר "יחסה החד צדדי והתנכלותה הקבועה למדינת ישראל"

בירושלים מביעים הבוקר (ד') סיפוק רב מהחלטת ארה"ב לפרוש ממועצת זכויות האדם של האו"ם בשל מה שהוגדר "יחסה החד צדדי והתנכלותה הקבועה למדינת ישראל".

לשכת ראש הממשלה מסרה בתגובה להחלטה כי "ישראל מודה לנשיא טראמפ, למזכיר המדינה פומפאו ולשגרירה היילי על החלטתם נגד הצביעות והשקרים של מועצת "זכויות האדם" של האו"ם".

"במשך שנים, המועצה הוכיחה שהיא גוף מוטה, עוין ואנטי-ישראלי שבוגד במשימתו להגן על זכויות אדם. במקום לעסוק במשטרים המפרים באופן סדרתי זכויות אדם, המועצה מתמקדת באובססיביות בישראל, הדמוקרטיה האמיתית היחידה במזרח התיכון", אמרו בלשכה.

עוד הוסיפו כי "החלטת ארה"ב לפרוש מהגוף המוטה הזה מהווה אמירה חד-משמעית – עד כאן. ישראל מברכת על ההודעה האמריקנית".

שגריר ישראל לאו"ם, דני דנון, בירך על הודעת ארה"ב כי היא פורשת ממועצת זכויות האדם של האו"ם.

המועצה לזכויות האדם הפכה כבר מזמן לאויבת זכויות האדם. ארה"ב הוכיחה שוב את המחויבות שלה לאמת ולצדק והבהירה שלא תאפשר לשנאה העיוורת נגד ישראל במוסדות בינלאומיים להיוותר ללא מענה".

דנון הוסיף ואמר, "אנו מודים לנשיא טראמפ, למזכיר המדינה פומפאו ולשגרירה היילי על המנהיגות שהפגינו וקוראים למדינות נוספות להבהיר במעשיהן כי מוסדות האו"ם אינם חסינים מלתת את הדין על פעולותיהם."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.