ביתר לבחירות: חיים ויסברג כופה בחירות על רובינשטיין

 

חיים ויסברג, איש ציבור מוכר בביתר עילית ומי ששימש במשך שנים כמנהל הלשכה לפניות הציבור של אגודת ישראל בירושלים, הגיש הבוקר את מועמדותו לתפקיד ראש עיריית ביתר עילית ואת רשימת סיעת יחד למועצת העיר שהוא עומד בראשה. בכך שם ויסברג קץ לשמועות שהופצו על ידי מקורביו של מאיר רובינשטיין, לפיהן, יועמד רובינשטיין כמועמד יחיד לתפקיד ראש העיר, ללא מתחרים, ובאופן זה תישלל מתושבי העיר זכות הבחירה שלהם. עם הגשת מועמדותו אמר ויסברג כי ״לתושבי ביתר עילית מגיעה הזכות לבחור את ראש העיר המועדף עליהם. הבטחתי להעניק להם את הזכות הזאת, והבוקר קיימתי את הבטחתי״.

ויסברג, חסיד קרלין בן 55, תושב ביתר עילית, אב לשמונה ילדים וסב לשמונה-עשר נכדים (כ״י) – כולם תושבי ביתר – סיפר כי הגיש את מועמדותו ״למרות הלחצים הרבים והתחבולות הרבות שניסו להפעיל עליי במטרה שלא ארוץ. עשיתי את זה משום שאני מאמין שהגיע הזמן להחזיר את העיר שלנו לתושבים הנפלאים שלה. בין היתר, בכדי שהילדים שלנו ילמדו במבנים נורמליים ולא באתרי קרוואנים מאולתרים בצפיפות נוראה, וזוהי רק דוגמה אחת, כמובן״.

סיעת יחד למועצת העיר שויסברג עומד בראשה בנויה מנציגים מהקהילות הגדולות והחשובות בעיר. במקום השני ברשימת הסיעה הוצב יצחק כהן, נציג הקהילה הספרדית, במקום השלישי הוצב אלחנן ביטון, חסיד חב״ד, ובמקומות הרביעי והחמישי הוצבו מוטי קנלסקי ויוסי מורגנשטרן, נציגים כלל חסידיים.

ר חיים ויסברג הבוקר בפתח עיריית ביתר עילית לפני הגשת המועמדות ר חיים ויסברג הבוקר בתוך בניין העירייה על רקע מפת העיר

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.