ביתר לקראת הכרעה: פרוש כופף את החסידויות – רובינשטיין מעגל פינות

היום תתכנס מליאת מועצת העיר ביתר לקראת הבחירות ההולכות ומתקרבות.

יש לציין, כי לצורך התמודדות בבחירות של חברי מועצה מכהנים יש צורך בביצוע תהליך שנקרא 'הזדהות סיעה'. לפי התהליך שנקבע בחוק: כל חבר מועצה מגדיר את השתייכותו לאיזו מבין הסיעות במועצה. סיעות מזדהות הינן סיעות שיוכלו להגיש רשימת מועמדים כסיעות יוצאות, ולכן הן פטורות מחתימות תומכים ומהגשת עירבון כספי, אותם מחויבות להגיש רשימות חדשות.

כפי איך שנראה כרגע לא נראה שיהיו שינויים מבניים במפלגות, אם כי בשיחות סגורות מאשרים החסידויות הגדולות בעיר כי הם לקראת סיכום סופי עם רובינשטיין, שלא לציטוט הם אומרים שפרוש הצליח לכופף את כל ראשי החסידויות שיסכימו למהלך ואף הבטיח כי הפעם שלא כמו הפעם הקודמת הוא ישמור על רובינשטיין שלא יעשה שטויות, והוא זה שידאג לכספים שינווטו בצורה הוגנת ושוויונית.

נכון לעכשיו החסידויות בויאן קרלין ערלוי וצאנז סגורים סופית עם רובינשטיין מלבד אורי הולצמן שהכריז על מועמד עצמאי, איננו יכולים לצפות לשום שינוי אפשרי, אלא אם כן יתרחש משהו דרמטי שיחייב התייחסות.

בגדול אפשר לומר שרובינשטיין יכול לסמן V ענק על כך שהוא הצליח לסגור עם כולם. ובימים הקרובים נראה את ההסכמים סגורים.

בכך נסתם הגולל על מועמדותו של חיים וייסברג לראשות העיר, התושבים שייחלו לשינוי, התבדו, שינוי כבר לא יקרה בקדנציה הבאה, מה שהיה הוא מה שיהיה…

מאיר רובינשטיין – צילום: פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. וויסברג באמת נראה לכם כתקווה לשינוי?@
    אנחנו אמנם גרים בביתר אבל לא עד כדי כך מפגרים…
    שמחים שהעיר תתנהל ברגיעה ושקט – גם בתקופת הבחירות.

    צבי |
    הגב