ביתר עילית : ינקי דרעי מנהל מחלקת פנה"צ ש"ס אורחו של סרה"ע ר' יהודה עוביידי.

מר ינקי דרעי היה ארחו של סגן ראש העיר ר' יהודה עוביידי יו"ר סיעת ש"ס בעיר ביתר עילית , ביקרו בין היתר באירועי הקיץ הרבים שע"י סיעת ש"ס בביתר.

 

  צילום: יוסי שוואב.

את תחילת הסיור פתחו בפארק המים והלונה פארק הספידיכיף בישוב מבוא ביתר הצמוד לביתר עילית, שהיה מושכר לסיעת ש"ס בביתר עילית וסיעת ש"ס סניף נתיבות שם נפגשו עם סגר"ע נתיבות ר' יעקב מעלימי שלקח חלק בהשכרת המקום בכדי להוזיל עלויות, יש לצין שהמקום היה מלא בתושבים מביתר ומעיר נתיבות בדרום, וכן ועשרות מתושבי ביתר ותושבי נתיבות נגשו להודות לסיעת ש"ס על הסבסוד שנתנו.

לאחר הסיור בספידכיף נסעו ביחד לביתר עילית למתחם חיים זקן  שם נפגשו עם יתר חברי סיעת ש"ס בביתר, הרב מיכאל נקי חבר מועצת העיר, והרב יעקב קרסנטי חבר מועצת העיר,  ללונה פארק מתקנים גדול שהיה חלק קטן מכל יום ביומי החופשה שסיעת ש"ס דאגה לאתגר לילדי ביתר ולמשפחות, שם  חולקו כאלף בלונים וחולצות עם לוגו  של תנועת ש"ס.

מר ינקי  דרעי הודה לסרה"ע וחברי סיעת ש"ס על האירוח הנפלא, ואף ציין שמתחלת הקדנציה לא היו אף תלונות על אף אחד מחברי ש"ס סניף ביתר עילית סרה"ע הרב יהודה עוביידי הודה למר ינק דרעי על הביקור,  ואף ציון את עזרתו הגדולה מול הרשויות בכל דבר שביקש האיש שתמיד זמין לכל פניה ולכול פונה .

ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (3)

חברי העירייה עם ינקי דרעי
חברי העירייה עם ינקי דרעי

ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (4) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (5) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (6) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (7) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (8) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (9) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (14) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (13) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (12) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (11) ינקי דרעי עם יהודה עוביידי בביקור בביתר (10)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.