ביתר עילית: שס פתחה את המטה המרכזי

במעמד יו״ר ש״ס השר אריה דרעי, מנכ״ל ש״ס הרב חיים ביטון, ח״כ הרב מלכיאלי, עשרות ראשי קהילות ומנהלי מוסדות, עסקנים ופעילים – נפתח מטה הבחירות המרכזי של תנועת ש״ס בביתר בראשות יו״ר הסיעה וסגן ראש העיר הרב יהודה עוביידי
צילום : שלומי כהן

במעמד יו״ר ש״ס השר אריה דרעי, מנכ״ל ש״ס הרב חיים ביטון, ח״כ הרב מלכיאלי, עשרות ראשי קהילות ומנהלי מוסדות, עסקנים ופעילים – נפתח מטה הבחירות המרכזי של תנועת ש״ס בביתר בראשות יו״ר הסיעה וסגן ראש העיר הרב יהודה עוביידי.

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי בפתיחת המטה המרכזי של ש״ס בביתר עילית:"לכאורה איך אפשר לפתוח מטות בעשרת ימי תשובה, זה הזמן להתעסק בבחירות? והתשובה היא: מרן זיע"א לפני שנפל למשכב בעשרת ימי תשובה שאל אותי כל הזמן מה קורה בבחירות המוניציפליות והתעניין שוב ושוב ואמר לי, רבי אריה איך אתה לא משתף אותי? הרבה גופי תורה תלויים בזה.

״מרן ראה בבחירות המקומיות קיום התורה. כשיש נציגים חזקים שלנו, יש יותר בתי כנסת ויותר פעילות תורנית. הנה בזכות הפעילות הגדולה בקדנציה האחרונה בביתר – הצלחתם למנוע 80% מהנשירה בעיר.
״אני מקבל כל שבוע דו״ח מסודר של פעילות הנציגים בביתר, זה מדהים הפעילות פה. יש פה הישגים גדולים. כל הציבור הספרדי בארץ בעיר מאוחד ומלוכד תחת ש״ס".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.