בית המשפט הכריע: טריגר ימשיך להפעיל את הקו בלי הטרדות; טריגר: "נמחה בצורה חוקית"

בית המשפט בראשון לציון קבע כי אברהם טריגר רשאי להפעיל את קו המאבק. בית המשפט התנה את המשך פעילות הקו בתנאי שלא ישא תוכן מחאתי.
מנהל הקו אברהם טריגר אומר בתגובה ל'קוקר': כי קו המאבק ימשיך במאבק אך באופן חוקי, קו המאבק יקרא להפסיק את ההטרדות ולמחות בדרך חוקית"

בדיון שהתקיים בבית המשפט השלום בראשון לציון בבקשת המשטרה לעיון חוזר לגבי הסרת ההגבלות על אברהם טריגר והמשך הפעלת קו המאבק, קבע השופט כי אברהם טריגר רשאי להפעיל את קו המאבק. עוד פסק השופט כי קו המאבק ימשיך בפעילותו ורשאי לפרסם את שמות החברות שאינן מפרסמות בעיתון הפלס, כמו כן התיר בית המשפט לקו המאבק להמשיך ולבקש ממאזיניו למחות באופן חוקי באותן חברות.

מנהל הקו אברהם טריגר אומר בתגובה  ל'קוקר': כי קו המאבק ימשיך במאבק אך באופן חוקי, קו המאבק יקרא להפסיק את ההטרדות ולמחות בדרך חוקית".

בית המשפט התנה את המשך פעילות שידורי קו המאבק בתנאי שלא יאפשר להעלות הודעות הקוראות למחאה טלפונית.

ציטוט (מפרוטוקול הדיון): למרות שהמשטרה הביעה את התנגדותה הנחרצת להחלטה זו, אני מוצא לנכון לציין שהבעת המחאה היא לגיטימית ולא ניתן לשלול מהחשודים ומכל אדם אחר זכות זו אולם על הדבר להיעשות באופן חוקי.

דיון זה מתקיים בעקבות חקירה המתנהלת בחשד לביצוע עבירות פליליות על ידי החשודים אולם ברקע חזרו החשודים פעם אחר פעם על העובדה שקיים מאבק בינם לבין פלג מתחרה, מצופה מכל הצדדים ומבלי להביע כל עמדה על נכונות וצדקת דרכם של הצדדים – לפעול בנועם תוך כיבוד הצד השני שכן כידוע דרך ארץ קדמה לתורה.

המשטרה ציינה בסיום הדיון כי בכוונתה לערער על החלטת השופט בבית המשפט המחוזי.
בדיון לגבי לגבי נתי גרוסמן שמוליק אלישיב, פסק השופט כי שלושים יום נאסר עליהם ליצור קשר עם חברות פרסום, ולאחר אותה תקופה תיאסר עליהם יצירת קשר במשך ארבעים יום עם המתלוננים בפרשה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.