מכה ל"אתרא קדישא" לאחר שבית המשפט לא קיבל טענותיהם

בית המשפט העליון דחה לפני זמן קצר את בקשת אתרא קדישא לצו בינים להפסקת עבודות במתחם גולובנציץ בבית שמש ליום ראשון.

את עמותת בניין שלם הבונה במתחם הציג משרד עו"ד אגמון באמצעות עו"ד אבי פורטן שנשכר להגיב בעתירה נגד גולובנציץ.

היום הגיש בקשה לדחיית מועד לתגובה, בית המשפט נענה לבקשה וזאת לאחר שאירגון אתרא קדישא לא המציאו את המסמכים כפי שהתחייבו לבימ"ש העליון.

העסקנים מטעם עמותת בניין שלם מסרו בתגובה: "דחיית צו דחוף לפרק זמן כה רב מלמדת שבימ"ש העליון לא רואה סיכוי לקבלת העתירה. כזכור אתרא קדישא באמצעות משה פרידמן הגישו בג"ץ שיורה על הפסקת העבודות במתחם תוך מתן לגיטמציה לבית משפט העליון כאשר בעתירה יש יותר מגינוני כבוד סטנדרטים עבור ערכאה שהציבור החרדי מדיר רגליו ממנה וכאן מי שמגיש את העתירה בעצם נותן לגיטמציה בעניין לבימש העליון במקום שכבר הכריע בו הרב שטרנבוך ופוסקי דין רבים. משה פרידמן מגיש העתירה בשם אתרא קדישא נמצא במעצר ע"י המשטרה וטרם שוחרר".

אהרן יקטר הראשון שיצא למאבק נגד השחיתות באתרא קדישא כלשונו מוסר בתגובה שפרצופם האמיתי של אתרא קדישא וקבוצת הסיקריקים נחשף כעת ברבים כמי שלא מקימים את פסקיו של הרב שטרנבוך, ובמקביל פונים ומכשירים את בימ"ש העליון לדון בנושאים של הלכה וקדושה, וכל זאת אך ורק בגלל שגולובנציץ לא נכנע למסחטת הכספים כפי שדרשו, לדברי:ו "אתרא קדישא נהפכו לגוף שגובה פרוטקשן תוך חילול ה' והשנאת הציבור החרדי וזאת אך ורק ממניעים כספים ולא בגלל שום סיבה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.