בית וגן – ההורים קיבלו מכתבי אזהרה בעקבות ריבוי הפגיעות בילדי השכונה

בבית הספר לבנות בשכונת בית וגן, קיבלו הורי התלמידות, מכתבים המזהירים מפני עבריינים המסתובבים בשכונה ופוגעים בילדים בעבירות חמורות ביותר.

במכתב נקראים ההורים לפקוח עיניים ולהשגיח על ילדיהם ואף מזמנים אותם לכנס הסברה בנושא החמור כל כך.

המכתב נוסף על אזהרות שהועברו להורים בתקופה האחרונה, והכנס הוא השני במספר כדי להגיע לקהל רב של הורים.

בהודעה שהופצה מטעם המנהל קהילתי בבית וגן, נכתב "הודעה חשובה לציבור ההורים – מיועד לנשים בלבד, בתקופה האחרונה התרבו בשכונה מעשים ופגיעות חמורות בילדים/ות נערים/ות על ידי אנשי דלא מעלי. בחובת השעה יתקיים ערך מיוחד להנחית אימהות לחיזוק המודעות בנושא זה".

עוד נכתב בהודעה כי "ארגון מגן לחולה מעמיד לרשותכם קו חירום לדיווח על מעשים ופגיעות והכוונה מקצועית בטלפון 02-6442000. הודעה בדבר ערב זה לגברים תתפרסם בהמשך".

ממכתב זה משתמע כי בשכונה מתרחשים מעשים כאלה. אך אינם מדווחים למשטרה. הבוקר,תחל המשטרה לחקור את הנסיבות שהביאו להפצת המכתב בקרב ההורים, ומיהם הנפגעים או המעשים שלא דווחו עדיין למשטרה.

תושבים מספרים כי כבר באספת הורים לפני כחודש, תלו שלטים בדלתות הכיתות השונות שהזהירו את ההורים בצורה חמורה ביותר. והכנס היה מתוכנן לשבוע שבו היה השלג, אך נדחה בעקבות הסערה.

הכנס שהתקיים בשבוע שעבר, עורר את מודעות ההורים לנושא וסיפר בצורה קשה על כך. בכנס ההסברה דיבר הרב פישר יו"ר 'מגן לחולה' שהסביר וסיפר על מקרים מזעזעים שאירעו בשכונה בפרט ובעיר בכלל. לאחר מכן עלתה פסיכולוגית ידועה שהזהירה והסבירה על ההשלכות הקשות של הדברים ועד כמה יש להיזהר ולהזהיר את הילדים על כך.

בשכונה מספרים כי כי ידוע לפחות על כמה מקרים של מעשים חמורים בילדים מהשבועיים האחרונים, וניסיונות רבים למקרים כאלו, אך לא הוגשו תלונות במשטרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.